VÝBĚR SOUTĚŽE
ZPRAVODAJSTVÍ
Rss kanály

1. futsalová liga

19. kolo

Aktuální zápasy
Helas Brno16.02. 19:30
0:6
Gardenline Litoměřice
11' Rafael (Michal Kovács)
12' Rafael
16' Fabricio ( Rafael)
34' Radim Záruba (Radek Hrdý)
37' Fabricio ()
40' Radim Záruba (Michal Kovács)
FK ERA-PACK Chrudim16.02. 20:00
13:2
SK Interobal Plzeň
1' Éverton (Roman Mareš)
3' Felipe ( Éverton)
4' Tomáš Koudelka (Matěj Slováček)
13' Matěj Slováček (David Drozd)
14' Lukáš Rešetár (Dmitrij Litviněnko)
16' Roman Mareš
24' Éverton (Lukáš Rešetár)
25' Matěj Slováček (Tomáš Koudelka)
26' Lukáš Rešetár (Matěj Slováček)
27' Lukáš Rešetár
27' Éverton (David Drozd)
29' David Drozd ( Max)
34' Éverton ( Max)
16' Jan Křemen (Jaroslav Slavík)
38' Michal Štrajt (Jan Křemen)
SK Olympik Mělník16.02. 20:00
5:2
FC Démoni Česká Lípa
7' Jiří Vokoun (Dominik Šup)
10' Josef Gabčo
12' Jiří Vokoun (Jan Prieložný)
20' Jan Prieložný (Tomáš Cabadaj)
31' Josef Gabčo (Pavel Šuba)
19' Ondřej Havrda
39' Jan Bažant (Milen Kirov)
Nejzbach Vysoké Mýto16.02. 20:00
1:6
AC Sparta Praha
13' Michal Jiráský (Václav Sklenář)
3' David Cupák (Michal Belej)
10' Pimpolho ( Amadeu)
13' Diego Fogaca (David Cupák)
31' Michal Belej (Diego Fogaca)
34' Amadeu ( Pimpolho)
36' Pimpolho ( Angellot)
AC Gamaspol Jeseník16.02. 20:00
5:1
SKP Ocel Třinec
Svarog FC Teplice16.02. 20:30
5:3
SK Slavia Praha
14' Edilson Nene
16' David Černý (Jiří Baran)
22' Ladislav Beran (Daniel Kasal)
26' David Černý
39' Claudinho
7' Antonín Hrdina (Jan Homola)
33' Jan Homola (Antonín Hrdina)
36' Jan Homola (Jiří Novotný)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 19 18 1 0 113:24 55 V V V
2. 19 15 2 2 97:47 47 V V V
3. 19 13 2 4 92:57 41 V V P
4. 19 12 3 4 83:45 39 V V V
5. 19 11 0 8 90:78 33 V P V
6. 19 11 0 8 65:65 33 P V P
7. 19 8 0 11 84:79 24 P V P
8. 19 7 0 12 62:81 21 V P P
9. 19 5 0 14 59:105 15 P P V
10. 19 3 3 13 51:86 12 V P P
11. 19 3 2 14 46:100 11 P P V
12. 19 1 1 17 37:112 4 P P P

Týmu Svarog Teplice budou po skončení soutěže odečteny 3 body

Příští kolo
23.02.20:00SlaviaJeseník
23.02.20:00TřinecHelas
23.02.20:00SpartaMělník
23.02.20:00ERA-PACKČ. Lípa
23.02.20:00PlzeňTeplice
23.02.20:30GardenlineNejzbach VM
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace