Kladno podlehlo v domácím prostředí Torfu

Hlaváč Kladno
OBSAHUJE VIDEO - V pátek večer si Kladno v domácím prostředí zkomplikovalo postavení v tabulce. Podlehlo totiž Torfu Pardubice 0:4 a v tabulce se propadlo za tohoto soupeře, dokonce se ocitlo mimo příčky znamenající postup do play-off.
Komentář webu Kladenskelisty.cz:

Po hrubých chybách v obraně domácího celku se o vítězi duelu mezi SAT-ANem a Pardubicemi rozhodlo prakticky už v prvním poločase. Hosté totiž v úvodních dvaceti minutách dokázali velmi efektivně využít chyb kladenské obrany. V závěru prvního dějství si v kladenské hale otevřeli střelnici.

V druhém poločase si hosté hlídali náskok a Kladenští jim v tom až do konce zápasu pomáhali nepřesnou střelbou. Příští utkání sehrají Kladenští ve středu 27.2. na hřišti Benaga.

SAT-AN Kladno - Torf Pardubice 0:4 (0:4)

Branky: 8. Chvála 15. Jelínek, 16. Melechovský, 18. Beran.
Kladno: Čížek, Konečný - Junek, Műller, Šnídl, Chrobák, Švambera, Zieber, Fitzel, Jaráb, Čurda, Veselý, Abrhám, Hafenrichter.
Pardubice: Šimon - Beran, Fidra, Slováček, Urbanec, Sklenář, Jeřábek, Molnár, Jelínek, Melechovský.