Od 14:30 sledujte stream utkání Slovensko - ČR!

Chrudim stream kamera
LIVE STREAM - Ve čtvrtek od 14:30 hod. nastoupí česká reprezentace ke svému druhému utkání na Turnaji čtyř zemí proti Slovensku. Toto utkání můžete sledovat i na našem webu, stejně tak jako textový přenos z Onlajny.com.
Reprezentace Slovenska je jedním z našich nejčastějších protivníků na mezinárodní scéně a odehráli jsme proti němu již 25 utkání. V posledních čtyřech letech se ale střetáváme již jen právě při Turnaji čtyř zemí. Letos půjdeme do souboje v rozdílném rozpoložení - naši hráči včera zvítězili nad domácím Polskem, Slováci podlehli Maďarsku.

Středeční výhra nad Polskem 5:2 potěšila naše fanoušky. "Měli jsme celý zápas pod kontrolou. Kdybychom byli produktivnější v koncovce, tak mohl výsledek skončit dvouciferně," hodnotil duel trenér české reprezentace Tomáš Neumann a pokračoval: "Bohužel, nebyli jsme důrazní v zakončení, což nám jako jediné chybělo. Musím říct, že ve hře bylo znát, že jsou hráči po hrubé přípravě, a jsou unavení. Jinak náš výkon hodnotím kladně."

Do utkání půjde český celek jako favorit, průběh souboje můžete sledovat přímo v "Youtube okně" v tomto článku, informace si můžete doplnit i o zprávy z přenosu na Onlajny.com.

Textový přenos utkání najdete zde