Páteční osmifinále MS: vyřazena je také Itálie!

ms
Na letošním MS není o překvapení nouze. Den poté, co domů odcestovala Brazílie, začal balit další favorit - Itálie. Ta podlehla po prodloužení Egyptu a za zmínku stojí i to, že všechna tři noční utkání se rozhodovala v nastaveném čase!
Dnes v noci skončila osmifinálové utkání světového šampionátu a výsledky potvrzují to, co se stává nezvratitelným faktem - futsalový svět se velmi vyrovnává. Jen tři z osmi utkání skončila po 40 minutách hry, v dalších případech se rozhodovalo v nastavení a ve dvou případech dokonce v penaltovém rozstřelu (Kolumbie - Paraguay a Brazílie - Írán).

Dnes v noci sledoval svět vyřazení Italů, kteří podlehli Egyptu 3:4 díky brance v závěru druhého nastavení. Zajímavá také byla přestřelka Ázerbájdžánu s Thajskem, ve které padlo včetně prodloužení 21 branek.

Čtvrtfinále začíná v sobotu pozdě večer (SEČ), ještě během dneška vám přineseme vysílací schéma TV Eurosport, která všechna další utkání MS přinese v přímých přenosech!

Osmifinále MS 2016

Argentina - Ukrajina 1:0 (0:0, 0:0) po prodl. - video zde
Branky: 49. Cuzzolino (DP).

Thajsko - Ázerbájdžán 8:13 (4:4, 7:7) po prodl. - video zde
Branky: 9. Thueanklang (Hankampa), 13. Thueanklang (Chaemcharoen), 18. Wongkaeo, 19. Wongkaeo, 22. Sornwichian, 26. Wongkaeo (Thueanklang), 37. Chudech, 45. Chudech (10 m kop) - 4. Vassoura, 6. Fineo, 13. Fineo (Borisov), 14. Borisov (Fineo), 28. Bolinha (Gallo), 29. Bolinha, 31. Poletto (Borisov), 41. Bolinha, 44. Vassoura (Fineo), 44. Fineo, 48. Fineo, 49. Fineo, 49. Husejnli.

Itálie - Egypt 3:4 (2:2) po prodl. - video zde
Branky: 7. Murilo, 20. Ercolessi, 35. Murilo (Honorio) - 7. Elashwal, 19. Elashwal, 34. Essam, 48. Elashwal.