Pohárový šok: Interobal je ze soutěže venku

Indoss Plzeň
Ani letos není pohárová soutěž bez překvapení. Po nedělním vyřazení druholigového Herdu Hradiště se v úterý ze soutěže poroučel i ligový Interobal Plzeň, který prohrál na palubovce nováčka 2. ligy-západ! V souboji ligových soupeřů Helas zvítězil ve Vysokém Mýtě.
V neděli se účastník divize B FC Rudolfov proti Hradišti opravdu vytáhl. Již po první půli vedl 3:0 a i když po změně stran nastřílel Jindřich Eisenreich, bývalý ligový futsalista Boheminas, hattrick, na obrat v utkání to nestačilo. Rudolfov se tak může připravit na to, že ve čtvrtfinále soutěže přivítá prvoligové Benago.

Zlej sen, liberecký nováček 2. ligy, se v utkání proti Interobalu Plzeň předvedl v nejlepším světle a jeho název bude Západočechy ještě dlouho strašit. I když Plzeň vyhrála první půli 2:0, po změně stran domácí otočili vývoj zápasu a favoritovi nepomohla ani závěrečná power-play. Liberečtí se ve čtvrtfinále střetnou s pražskou Spartou.

V souboji prvoligových protivníků dokázal Helas Brno vyhrát ve Vysokém Mýtě 3:2, když po prvním poločasu bylo utkání nerozhodné 1:1. Postupující se střetne s úspěšnějším týmem z osmifinálové dvojice Chrudim - Hradec Králové (hraj se 26.10.2016).

FC Rudolfov - HERD Hradiště 9:3 (3:0)
Branky: 13. Pouzar, 14. Pouzar (Vaněček), 17. Hric (Pomeje), 29. Vaněček (Mašát), 33. Vaněček (Mašát), 34. Hric, 35. Mašát (Hric), 37. Pouzar (Hric), 39. Vaněček (Hrbáč) - 27. Eisenreich, 38. Eisenreich, 38. Eisenreich.
Rudolfov: Hajdušek - Pouzar, Peterek, Hric, Mašát, Hačka, Hrbáč, Vaněček, Pomeje.
Hradiště: Podlipský - Lukáč, Dvořák, Valcman, Eisenreich, Stejskal, Sčislák.

Zlej se Liberec - Interobal Plzeň 4:3 (0:2)
Branky: 24. Vlach, 27. Žoček (Beneš), 30. Novotný, 32. Němec - 5. Štverák (Holý), 12. Štrajt (Štverák), 30. Holý.
Liberec: Vogt - Bína, Žoček, Knejzlík, Vlach, Benek, Beneš, Novotný, Němec.
Plzeň: Kubíček, Landrgott - Koc, Mariánus, Štrajt, Abrhám, Hibler, Holý, Hudaček, Havel, Forman, Štukrák.

Nejzbach Vysoké Mýto - Radio Krokodýl Helas Brno 2:3 (1:1)
Branky: 14. Rališ (Merkl), 21. Koblasa - 20. Cupák V. (Cupák D.), 30. Cupák V., 39. Leasure (Bobylev).