Movistar není v pohodě, zkusíme toho využít, říká Rešetár

Rešetár
Ve středu přijde další velký den našeho futsalu. Navečer totiž začne Elite round UEFA Futsal cupu a český mistr ERA-PACK Chrudim nastoupí proti slavnému Interu Movistar. A kapitán týmu Lukáš Rešetár si proti silnému soupeři věří!
Chrudimský ERA-PACK vyrazil v pondělí do Slovinska za další účastí v Elite round. "Pro někoho to možná bude smělý cíl, ale my jedeme do Mariboru s cílem získat v prvním utkání skalp Interu Movistar a potom se soustředit na další zápasy," říká o ambicích svého týmu chrudimský kapitán Lukáš Rešetár. K soupeřům respekt má, ale týmovým cílem se netají. "Samozřejmě, víme, že je to velmi těžká skupina, ale jedeme se poprat o postup."

Prvním soupeřem ERA-PACKu bude ve středu v 16:30 hod. věhlasný španělský mistr Inter Movistar. "Posledních 14 dnů jsme se věnovali převážně studiu madridského týmu, jejich hře a určité fáze tréninku jsme tomu přizpůsobili. Viděli jsme i nějaká jejich utkání, mluvili o tom…" popisuje zkušený futsalista přípravu na důležitý vstupní zápas do Elite round.

"Cítíme šanci, i proto, že Inter prohrál v posledních dvaceti dnech tři utkání, což u něj nebývá zvykem. Vnímáme to tak, že nemusejí být v dobrém rozpoložení a my se musíme pokusit toho využít." Že Movistar není v optimální pohodě, dokládá i víkendová prohra s Palmou Futsal 0:5, čímž přišel o vedoucí příčku tabulky.

To ovšem příliš nesnižuje kvalitu Interu. Jeho hlavní hvězdou je již několik let bájný Portugalec Ricardinho. "Těšíme se na něm moc, celý tým. I pro naše mladé kluky to bude úžasná zkušenost," říká Lukáš Rešetár, který si proti němu zahrál v reprezentačním dresu již před devíti lety na ME 2007. "Hodně o něm mluví i fanoušci, kteří se za námi do Mariboru chystají. Ricardinho je skvělý hráč, navíc šoumen a bavič, takže se na střetnutí s ním všichni hodně těšíme!"