Série pokračuje, Interobal přemohl Slavii!

Havel Jan Interobal Plzeň
Pondělní třetí utkání série mezi Interobalem Plzeň a pražskou Slavií přineslo výhru Západočechům a to znamená, že dramatická série pokračuje! V pátečním čtvrtém utkání se však sešívaní budou muset obejít bez vyloučeného reprezentanta Ondřeje Míči.
Utkání bylo opět velmi dramatické a jako první mohli jít do vedení domácí, jenže Abraham pohrdl velkou šancí. A tak poslal do vedení Slavii Michal Salák, který nadvakrát prostřelil Kubíčka. Domácím k vyrovnání pomohla standardní situace, když v 36. Minutě fauloval Abrahama Brychta a z penalty se Štrajt nemýlil - 1:1. V poslední minutě první půle přišly šance na obou stranách, na skóre se ale nic neměnilo.

Krátce po přestávce využil Míčovo zaváhání Abraham a domácí poprvé vedli, ale jen krátce. Míča totiž napravil svou předchozí chybu a trochu kuriózně, zády po Hrdinově střele, srovnal na 2:2. Přetahovaná pokračovala, Interobal díky Štverákovi využil ve 31. minutě přesilovku při vyloučení Míči, na druhé straně kontroval Oliva - 3:3.

Až poslední minuty definitivně zvrátily vývoj zápasu na domácí stranu. Nejprve nastřelenému míči Janem Havlem pomohl za Vahalova záda tečí jeho spoluhráč Novotný a domácí vedení vyvolalo s blížícím se koncem utkání očekávanou reakci - hru bez brankáře. Tu však sešívaní nesehráli ideálně, 106 vteřin před koncem se k míči dostal Hudaček a poslal ho přes celé hřiště do odkryté slávistické branky.

Utkání tak skončilo výhrou domácích 5:3, což mění stav série na 2:1 pro Slavii. Čtvrté utkání se hraje v pátek 28.4.2017 od 20:00 hod. v hale pražské Slavie.

Interobal Plzeň - Slavia Praha 5:3 (1:1)
Branky: 16. Štrajt (pen.), 22. Abrham, 31. Štverák, 37. Havel, 39. Hudáček - 12. Salák (Oliva), 26. Míča (Hrdina), 35. Oliva (Salák). ČK: 30. Míča. Rozhodčí: Černý O., Kaštánek.
Interobal: Kubíček, Landrgott - Mižár, Holý, Štrajt, Havel, Abrham, Kasýk, Hudaček, Šíša, Štverák, Stejskal, Forman, Němec.
Slavia: Vahala, Garčár - Wojnar, Brychta, Záruba, Novotný, Salák, Lištván, Oliva, Směrička, Homola, Míča, Hrdina, Matějka.