Zapletal a Hrdý jsou již hráči Gardenline

Zapletal Gardenline
V litoměřickém Gardenline se také pomalu připravují na start nové sezóny. V minulých dnech si vedení klubu zajistilo služby dvou českých futsalistů, kteří dosud byli v kádru loňského nováčka na hostování.
Gardenline se rozjíždí zatím zvolna. "Příprava bude zahájená 2. srpna a budeme se scházet čtyřikrát v týdnu. A to jak v hale, fitness, ale i v terénu," informoval klubový web. "Hráči i diváci se však můžou těšit na přátelské zápasy, ten sehrajeme již v pátek 4.8.2017 v Lovosicích proti druholigovému Wizards DDM Praha."

Dál litoměřické čekají přípravná utkání, ve kterých se střetnou například s ligovým nováčkem Olympikem Mělník, nebo s německým VfL 05 Hohenstein-Ernstthal, kde nově působí Michal Salák.

Vedení klubu také přikročilo k důležitému kroku. V přestup proměnilo dvojici hostování, protože se Radek Hrdý i Petr Zapletal (na snímku) v týmu osvědčili. A tak budou bývalý hráči Mělníka, resp. Sparty, pokračovat ve své kariéře v Gardenline, který v nové sezóně povede trenér Igor Vodecký.