Překvapení! Démoni Česká Lípa podlehli druholigovému Malibu

Havrda Démoni Česká Lípa
Přípravná utkání občas přinášejí překvapivé výsledky a jednoho takového jsme se dočkali ve středu večer. Účastník nejvyšší soutěže z České Lípy podlehl druholigovému Malibu Mladá Boleslav.
Výsledek je pochopitelně překvapením. "Zápas nám alepsoň ukázal, kde musíme zabrat," snaží se najít pozitiva trenér Démonů Karek Kruliš. "Soupeř byl houževnatý, měl více pohybu a my se přizpůsobili jeho hře, která byla nahoru-dolu." Pro Malibu jde o cenný výsledek, trenéra Bílka mohla potěšit zejména produktivita Marka Maňase, který vstřelil branku a na dvě nahrál.

Po nerozhodném poločasu (2:2) se po změně stran prosazovali gólově již jen hosté. A to i přes pokyny domácího trenéra. "Nabádal jsem kluky, ať hrajeme více na balonu, ale nedařilo se to." To, co každý, kdo futsalové dění sleduje, tak trochu tuší, se v utkání projevilo. "Jistě, byla znát velká únava po sobotním turnaji v Hodoníně. Zápas s Malibu se nám nepovedl, ale je dobře, že to přišlo na začátku přípravy, alespoň víme na čem musíme zapracovat," vysvětluje českolipský trenér Karel Kruliš

Démoni Česká Lípa - Malibu Mladá Boleslav 2:4 (2:2)
Branky: 11. Bejda, 14. Rott - 11. Maňas (Šimáček), 13. Šimáček (Maryška), 27. Volf (Maňas), 31. Král (Maňas).

PROGRAM PŘÍPRAVNÝCH UTKÁNÍ V SRPNU 2017