Dva reprezentanti Makedonie zamířili do Slavie!

Krstevski Makedonie
Liga startuje za pár dnů, kluby pilují formu a některé se ještě rozhlížejí po posílení kádru. To je i případ pražské Slavie, která do svého kádru zařazuje dva reprezentanty Makedonie!
Těmito hráči jsou Ivan Krstevski (na snímku v jarním utkání makedonské reprezentace proti týmu ČR) a Djokica Aršovski, kteří přicházejí z makedonského týmu Železarec Skopje. Ten klub vyhrál v letech 2008 - 2016 osmkrát v řadě makedonskou ligu, ale v minulé sezóny skončil až na čtvrtém místě.

Krstevski i Aršovski tak v minulých letech sbírali řadu zkušeností nejen v národním týmu, ale také v UEFA Futsal cupu, jehož se jejich klub pravidelně účastnil. Oba se také představili v roce 2014 na chrudimském zimním stadionu, kde jejich tým podlehl ERA-PACKu Chrudim 2:4 (detaily utkání zde). Krstevski nastoupil proti České reprezentaci letos v dubnu, v rámci kvalifikace o postup na ME 2018.

Nyní se tito dva hráči poperou s možností prosadit se do kádru pražské Slavie. "Oba čeká první zahraniční angažmá a to v české lize, v dresu našeho mužstva," říká web Slavie. "Věříme, že budou platnými posilami, vítáme je ve Slavii a přejeme jim hodně štěstí."