Stoprocentní už pouze Uherské Hradiště a Vyškov, Tango remizovalo se Zlínem

fans
Přinášíme souhrn druhého kola 2. ligy - východ. Tango Hodonín remizovalo se Zlínem, Vyškov ve šlágru dokázal porazit Baník Ostrava. Atraps - Hombres získal první body doma s Havl. Brodem.
VŠB Ostrava – Baracuda Jakubčovice 3:3
Jakubčovice i ve druhém kole byli pouze hosté a na svůj první domácí zápas čekají. Naopak vysokoškoláci hráli podruhé na domácí palubovce a po prohře s Vyškovem si chtěli napravit statistiky. Nováčkovi se podařilo získat první druholigový bod, což je z palubovky VŠB velice cenné. Do vedení střelců se prodral Kamil Půda, jenž má po dvou kolech na kontě šest gólů. Vysokoškoláky čeká další kolo derby s Baníkem. Jakubčovice mají před sebou náročné sousto v podobě Tanga Hodonín.

Atraps – Hombres Brno – Havlíčkův Brod 3:2
Atraps nevstoupil do soutěže příliš dobře. Na hřišti Bazooky schytal 13 gólů a to samozřejmě chtěl odčinit doma proti nováčkovi z Havlíčkova Brodu. Atraps se v tomto utkání soustředil více na defenzivní hru a to neslo i své ovoce. Během poločasu se svěřenci Martina Brůny dostali do vedení 2:0, když se dokázali trefit Šidla a Prokeš. Hosté však zbraně nepoložili a dokázali vyrovnat. O konečné výhře 3:2 rozhodl v 29. minutě Matyska.

Tango Hodonín – VŠSK Zlín 2:2

Největší překvapení se událo u hlavního favorita v Hodoníně. Zlín vstoupil do utkání velice sebevědomě a Tango bylo rázem pod tlakem. Na konci prvního poločasu se Zlín dostal do vedení díky brance Konečníka. V 27. minutě Tango vyrovnalo, avšak hosté se nenechali vystrašit a opět šli do vedení. V závěru utkání se podařilo vyrovnat Buršíkovi. Pro Zlín se i přesto jedná o velmi cenný zisk jednoho bodu. Tango nečekaně zaváhalo a odčinit se to pokusí u nováčka z Jakubčovic.

Amor Lazor Vyškov – Baník Ostrava 3:1

Šlágr kola mezi Vyškovem a Baníkem Ostrava nabídl dle očekávání velmi tuhý boj. Oproti dřívějším zápasům mezi těmito celky nepadlo moc branek. Oba týmy se soustředily na perfektní obranu. Jako první se dokázali prosadit domácí, kteří si vyťukali defenzivu hostů a na konci rozvlnil síť Ševčík. Ihned na začátku druhé půle dokázal vyrovnat Stebel. K blížícímu se závěru utkání si více šancí připravovali domácí, kteří se také dočkali odměny. V 39. minutě se uvolnil Jindra, a i díky teči dokázal skórovat. Deset vteřin před koncem potvrdil tři body pro Vyškov do prázdné brány Ševčík.

Žabinští Vlci Brno – Bazooka Uherské Hradiště 1:5
Vlky čekal na úvod soutěže těžký los. V prvním kole podlehli Baníku Ostrava, ve druhém se utkali s černým koněm soutěže, týmem z Uherského Hradiště. Nováček soutěže ukazuje, že v soutěži bude patřit k nejlepším týmům a po výhře 13:4 nad Atraps – Hombres si smlsnul i na Vlkách. Hattrickem se blýskl Bartoš. V následujícím kole čeká Bazooku Vyškov, což bude bez debat šlágr kola, neboť oba týmy dokázaly vyhrát dva zápasy. Žabinští Vlci zajíždí následující kolo do Havlíčkova Brodu a budou zde chtít získat první body.