Hráli jsme hůř, než v Plzni, říká trenér Neumann

Neumann-futsal-repre
Futsalová reprezentace má za sebou další herní prověrku. Po vysoké nedělní výhře v Plzni 13:2 zvítězili naši hráči i v odvetě v Drážďanech, ale skóre už nebylo tak divoké - "jen" 5:2.
"Předvedli jsme horší výkon než v nedělním zápase," míní po odvetě trenér české reprezentace Tomáš Neumann. "První poločas jsme zaspali a až po přestávce jsme začali trochu běhat. Myslím si, že kluci měli malinko v hlavách vysoké vítězství a Němce podcenili, což nás drželo při zemi a přidal se k tomu poté i fakt, že jsme nedokázali proměnit šance, kdy jsme šli ve třech na brankáře."

Ten nemohl pominout skvělou atmosféru, ve které se utkání odehrávalo. "Je to něco fantastického. Zápas byl velkou reklamou na futsal. V hale bylo téměř tři tisíce diváků. Šlo o velkou šou. Vzhledem k tomu, co se v hale dělo před zápasem, při nástupu na hrací plochu a během hry, se nedivím, že diváci přijdou v takovém počtu. Dnes se museli skvěle bavit."

"Rozdíl mezi námi a Německem byl velký a zápasy nám moc neukázaly. Nicméně měli jsme v kádru dva nováčky, kteří se dokázali prosadit i gólově, takže z tohoto hlediska je vše dobré. Nahlédli do národního mužstva a ukázali mi, že s nimi budu moci v budoucnu třeba počítat," uzavřel hodnocení Tomáš Neumann.