Preview 2. liga - východ: Vyškov jede na Baník, Zlín vyzve Hodonín

fans
A je to tu! Fanoušci týmů druhé ligy se dočkali. Tento víkend pokračuje kolotoč zápasů a hned na první kolo nového roku se máme na co těšit ...
Po třech týdnech se opět rozjíždí 2. liga – východ, která nabízí pětici zajímavých zápasů. Souboje nového roku otevře zápas Jakubčovic s vedoucím celkem VŠB Ostravou. Domácí si v posledním kole nedokázali poradit se Zlínem. VŠB prohrála na půdě Vyškova.

V pátek se taktéž hraje utkání mezi Uherským Hradištěm a Žabinskými Vlky. Právě brněnský tým zažil skvělou formu na konci minulého kalendářního roku. Domácí si však na zlepšující se „šelmy“ věří. Nedávno posílili o Pavla Outratu, jenž týmu dá bezesporu futsalovou zkušenost.

Ve šlágru kola vyzve Baník Ostrava tým z moravského Versailles. Baník se momentálně nachází na čtvrté pozici, Vyškov je pátý. V prvním vzájemném utkání dokázali vyhrát hráči Vyškova, kteří se však nenachází v nejlepší formě. Před výhrou nad VŠB nedokázali vyhrát dlouhých pět týdnů.

V sobotu se odehraje jeden zápas. Vysokoškoláci ze Zlína vyzvou Hodonín. Právě exligový tým by měl zabrat ve druhé části soutěže. Zlín se v případě výhry a dobré konstelace hvězd může posunout dokonce na druhou příčku.

Jedenácté kolo uzavře souboj mezi posledním Havl. Brodem a druhým Atraps – Hombres. Parta okolo Martina Brůny si brousí zuby na nejvyšší příčky a v tomto utkání je rozhodně favoritem.