Pohárová výhra Mělníku kontumována, postupuje Přelouč!

Vobořil Mělník
I když prvoligový Olympik Mělník v neděli zvítězil nad Juniors Přelouč v krajské části poháru FAČR vysoko 10:0, postupuje do další fáze soutěže jeho soupeř. Hosté totiž postavili do hry Dominika Zdržálka, kterému ovšem skončilo v klubu hostování ze Sparty už v průběhu února.
-------------------------------------------------

Rozhodnutí STK Stč. KKF ze dne 11.4.2018

Čtvrtfinálové utkání středočeské části Poháru FAČR, hraného 8.4.2018, a to utkání č. C/1 Juniors FC Přelouč – SK Olympik Mělník bylo kontumováno ve prospěch Juniors FC Přelouč z důvodu neoprávněného startu hráče SK Olympik Mělník p. Zdržálka Dominika (ukončené hostování v SK Olympik Mělník 28.2.2018).

Toto rozhodnutí bude předáno DK Stč. KKF, která rozhodne o dalších postizích.

-------------------------------------------------

Text rozhodnutí Sportovně-technické komise středočeské Komise futsalu je více než jasný a tak se v Juniors FC Přelouč mohou už rok po založení klubu radovat z postupu do semifinále krajské části soutěže. Tým, hrající nejnižší soutěž na Kolínsku, si musí počkat na svého dalšího soupeře, který vzejde ze souboje Torpédo Malta Doubrava - Joga Mladá Boleslav.

Účastník nejvyšší soutěže a finalista poháru z roku 2006 (tehdy Olympik podlehl ve Vysokém Mýtě domácímu Nejzbachu 1:6) tak místo očekávaného postupu čeká na trest krajské disciplinární komise…