Na Slovensku mistrem Slovan Bratislava

Slovan
Až pátý zápas, hraný v pátek v Bratislavě, rozhodl o tom, že novým mistrem Slovenska se stal vítěz základní části VARTA futsal ligy, Slovan Bratislava. Tým se tak může chystat na účast v UEFA Champions futsal league.
Komentáře trenérů po pátém utkání:

Martin Rejžek (trenér Slovanu): "Rozhodl rychlý gól na začátku druhého poločasu a Lučenec hrát power-play, pak to bylo nahoru dolů, ale vynikající zápas, pro diváky určitě. Byla to vyrovnaná série, nepadalo hodně gólů, na obou stranách byli dobří brankáři. Dnes se to ale rozhodlo, radujeme se z titulu."

Marián Berky (trenér Lučence): "Poslední krok bývá nejtěžší. Dostali jsme rychlý gól, pak druhý a to je na psychiku velmi náročné. V šatně jsem upozorňoval hráče, aby si věřili, chtěli jsme to zvrátit. Škoda třetího gólu, ten byl zlomový. Gratuluji soupeři, zaslouženě vyhrál."

Slovan Bratislava – Mimel Lučenec 6:3 (2:0)
Branky:
5. Halko, 20. Belaník, 21. Kyjovský, 23. Rafaj, 36. Kyjovský, 40. Kyjovský - 25. Ribeiro, 31. Ribeiro, 36. Junior.
Slovan: Brndiar - Karpiak, Solano, Halko, Kyjovský, Rischer, Péchy, Genčúr, Belaník, Rick, Rafaj, Kozár (C), A. Zdráhal, M. Zdráhal.
Lučenec: Oberman - Klema, Junior, Brunovský, Kočiš, Hricov, Ricardo, De Sousa, Ribeiro, Fehérvári (C), Csaba, Kuhajdík, Petík, Steinwandter.