Bratři Drozdové prodloužili s Chrudimí smlouvu o dva roky

Drozd Drozd
Bratři David a Pavel Drozdové podepsali v minulých dnech nové smlouvy s mistrovským ERA-PACKem a setrvají v klubu další dva roky. Zatímco konkurence se snaží skupovat nové hráče, Chrudim zřejmě bude sázet na souhru a sladěný kolektiv.
Už dříve ERA-PACK na svém webu oznámil, že uzavřel dvouleté kontrakty s Maxem, Litviněnkem a Évertonem, nyní tedy přichází na řadu další hráči. David a Pavel Drozdovi patří i do reprezentačního výběru a tak není divu, že s nimi klub chce pokračovat ve spolupráci.

„Pavel se v minulé sezóně hodně zlepšil. Ze začátku loňské sezóny předváděl velmi dobré výkony, postupem času ale ztratil prostor na hřišti kvůli našim taktickým variantám. Mým plánem je dát mu v následující sezóně více času ve hře, aby se z něj mohl stát komplexní hráč. Jako trenér musím najít, jak pro něj připravit pozici pro to, co dokáže. Vím, že je chytrý hráč, který i na tréninku ukazuje velký posun. Pro náš klub je velmi důležitým hráčem,“ popsal Pavla Drozda chrudimský kouč Felipe Conde.

„David dostal hodně příležitostí v minulé sezóně a herně velmi vyrostl. Dnes patří k jedním ze základních kamenů našeho klubu a národního týmu. Inteligentně se pohybuje po hřišti, výrazně zlepšil hru do defenzívy a vždy to byl hráč s dobrou technikou. Musí se nadále zlepšovat tak, aby se z něj v budoucnu stal jeden z nejlepších futsalistů v Česku,“ popsal hru Davida Drozda chrudimský trenér Felipe Conde.