Litoměřice a Liberec slibují informace o svých týmech

Gardenline
Asi nikoho nepřekvapuje, že informace o složení kádru se zatím ozývají z táborů tří největších favoritů - ERA-PACKu, Sparty a Interobalu. Ale dva další týmy oznámily, že v nejbližších dnech zveřejní s kým mohou počítat pro další sezónu.
Nováček ligové soutěže Zlej sen Liberec o víkendu vyhrál jeden z letních turnajů na trávě a pomalu se chystá do haly. „V dalším týdnu se začneme pomalu připravovat na již blížící se ligovou sezonu,“ hlásá klubový facebookový profil. „Spolu s tím vám odtajníme také kompletní složení kádru A mužstva,“ sliboval fanouškům. Trenérem týmu v jeho první ligové sezóně bude Michal Vacek, jemuž bude asistenta dělat bratr František. Oba nejsou ve futsalu nováčky, řadu let vedli klub nižších soutěží Alex Liberec.

Druhým klubem, který slibuje postupné odtajnění hráčského kádru je Gardenline Litoměřice. Klub, který v minulé sezóně představil v zeleném dresu „zahrádkářů“ asi nejlepšího hráče ligy Rafaela, slibuje kvalitní hráče i letos. Na sociálních sítích klub poděkoval Michalu Kovácsovi, který odešel do Plzně, ale fanoušci prý nemusí smutnit. „A co další změny? Ano bude jich dost a hlavně nás čekají velké příchody! Již brzy začneme odhalovat první posily! Tak užívejte prázdnin, dovolené a my jdeme do práce!“

Bleskově se blíží období, kdy se kluby začnou zapojovat do přípravy na novou sezónu. A vypadá to, že příznivci naší nejvyšší soutěže se mají v příštích týdnech a měsících na co těšit!