Dva hráči pražských S do Rumunska a Francie

Fogaca Sparta
V domácí soutěži dochází v letní přestávce nejen k příchodům a změnám dresů, ale také k odchodům. Postupně se dozvídáme, kteří hráči již na našich palubovkách nebudou působit a také se objevují informace, jaký bude jejich další osud.
Brazilec Douglas Graciano je v domácím futsalu zavedené jméno, přestože zde působil jen dvě sezóny – a to ještě se sedmiletým odstupem. Ale nastupoval za tři kluby a nastřílel v 56 zápasech 40 branek, což není špatná bilance. Minulou sezónu začal v Gardenline, dokončil ji ve Slavii, ale nyní míří do Francie. Stejně jako exSparťan Amadeu bude nastupovat za klub Toulon Elite Futsal.

Diego Fogaca (na titulním snímku), Brazilec s portugalským pasem, toho v české lize odehrál ještě o kousek víc. Minulou sezónu sice začal v portugalské lize v AD Fundao, ale pak přestoupil do Sparty, aby navázal na dva předchozí roky, kdy bojoval za Benago. Pro novou sezónu ho do svých řad získal rumunský klub Imperial Wet. Je zajímavé, že v novém dresu působí dalším tři hráči, kteří „kopali“ českou ligu, všichni v Balticfloře Teplice: Paulo Ferreira, César Ribeiro a Paulo Pinto.

Oběma přejeme v dalším pokračování kariéry hodně úspěchů!

Douglas Graciano v dresu pražské Slavie