Hrdina už patří Spartě, dohodla se se Slavií

Hrdina
Dlouho trvající přetahovaná mezi pražskými S o reprezentanta Antonína Hrdinu má své rozuzlení. Třiadvacetiletý futsalista bude v příští sezóně oblékat dres Sparty a stává se tak dalším členem její sestavy.
Hrdina chtěl do Sparty zamířit již v průběhu minulé sezóny, vedení Slavie s tím však nesouhlasilo. I díky tomu nastoupil mladý futsalista do ligového utkání v sešívaném dresu naposledy v 19. kole v polovině února. Od té doby byl mimo hru, vedení Slavie se zlobilo i proto, že hráč, mající v Edenu profesionální smlouvu, trénoval v jiném klubu.

Nyní se však vše vyřešilo a Antonín Hrdina přestoupil do Sparty. „Je to jeden z nejlepších českých útočníků, o čemž svědčí i jeho obdivuhodná bilance, má více než bod na zápas, i proto jsem o jeho služby měl dlouho zájem,“ vysvětluje na sparťanském webu trenér Beni Simitči.

„Pevně věřím, že Tonyho dostaneme minimálně do takové formy, jakou měl ve svých nejlepších časech, ne-li do ještě lepší. Jsem rád, že ho konečně můžu v klubu oficiálně přivítat, i když jsem ho tak nějak vítal od ledna,“ dodal kouč Sparty.