2. liga - východ: Nejzbach rozdrtil Třinec

ChadzidisTango Hodonín
Šlágr kola dopadl jednoznačně pro Vysoké Mýto. Žabinští Vlci pokračují ve snové sezóně, když dokázali opět vyhrát. Nezaváhal ani vedoucí Jeseník.
Baracuda Jakubčovice - ASM Dolní Loučky 8:6
Jakubčovice se dostali do nepříjemné situace, když jim vůbec nevyšel úvod sezóny. Proto v tomto utkání pro domácí neexistovala jiná varianta než naplno bodovat. Utkání bylo velmi vyrovnané, v závěru se však ukázala zkušenost Jakubčovic, kteří dvěma góly rozhodli o výhře 8:6.

Nejzbach Vysoké Mýto - Ocel Třinec 8:1

Šlágr kola. Očekával se vyrovnaný boj dvou exligových celků, realita byla ovšem jiná. Domácí soupeře naprosto zdecimovali a po zásluze vyhráli. Výsledek 8:1 asi očekával málokdo. Hattrickem se blýskl Merkl. Nejzbach tak ukázal, že rozhodně o nejvyšší příčky usilovat bude, jelikož jednoho z dalších favoritů porazil bez větších problémů.

Gamaspol Jeseník - USK Ostrava 11:5
Jeseník šel do utkání s Ostravou v roli favorita a lídra soutěže. V domácím prostředí opět nezaváhal a nováčka sestřelil jedenácti góly. USK se poslední tři kola prezentují otevřeným futsalem, který však ovoce v žádném případě nepřináší. Gamaspol se tak i nadále vyhřívá na výslunní.

Žabinští Vlci Brno - VŠSK Zlín 7:6
Brněnský celek nepolevuje a připisuje si další důležité tři body do tabulky. Jejich skvělou formu tentokrát odnesl Zlín. Domácí si vytvořili luxusní náskok, avšak v závěru zápasu se o výsledek museli klepat. Nakonec však body uhájili a po šestém kole jim patří druhá příčka. Zlín se stále krčí ve spodní části tabulky.

Tango Hodonín - FERRAM Opava 3:2
V prvním poločase diváci branku neviděli, to se ale změnilo ve druhém dějství. Tango nechtělo dopustit ztrátu bodů a hned od prvního hvizdu druhé půle bylo znát, že si chce jít pro tři body. Hodonín se dostal do tříbrankového vedení. Opava měla skvělý závěr zápasu, ale ani dvě branky v předposlední minutě k remíze nestačily. Favorit si tak udržel minimální ztrátu na vedoucí Jeseník.