Pokračuje 2. liga-východ, šlágr v Jeseníku

2. liga východ
Když devátý tým tabulky hostí lídra, málokdy se také utkání označuje za největší tahák kola. Ale v 10. kole 2. ligy-východ se tak stane, domácí Gamaspol Jeseník hostí olomoucké SKUP a právě to bude duel, na který se bude upírat nejvíc pozornosti. Jenže kolo toho nabízí daleko víc, Vyškov hostí Zlín a Žabinští Vlci přivítají Baník Ostrava A to jsou souboje týmů z první poloviny tabulky!
Asi není třeba popisovat, proč je zápas v Jeseníku zajímavý. Domácí tým po odečtu 12 bodů klesl ke dnu tabulky, ale reálně disponuje jedním z nejlepších kádrů v soutěži. A tak čeká Olomouc zajímavá prověrka, která ukáže, jak na tom tým je. Připomínáme, že Hanáci vedou soutěž s náskokem 6 bodů před druhým Vyškovem.

Další dva zajímavé duely nás čekají v sobotu. Vyškov se znovu může těšit na dramatický duel, zlínský tým letos šlape dobře a má za sebou tři výhry v řadě. Výhra by host mohla vystřelit, při shodě dalších výsledků, až na druhou pozici! Další již zmíněný souboj se odehraje v Brně, kde „Vlci“ hostí Baník. Budou se opírat o nejlepšího střelce soutěže Dominika Havlína, který nastřílel již 18 gólů!

Podívejte se na rozpis utkání a pokud máte čas, dojděte se na některou z futsalových bitev v 10. kole 2. ligy-východ podívat!

Program 10. kola 2. ligy-východ

pátek 29.11.2019
20:00 SKP Ocel Třinec - Ferram Opava (SH Stars Třinec)
20:00 Gamaspol Jeseník - SKUP Olomouc (SH Jeseník)
20:30 Baracuda Jakubčovice - Tango Hodonín B (MSH Odry)

sobota 30.11.2019
19:00 Amor Vyškov - VŠSK Futsal Zlín (SH ZŠ Vyškov)
19:15 Žabinští Vlci Brno - Baník Ostrava (SH Tatran Bohunice)
20:00 ASM Dolní Loučky - VŠB-TU Ostrava (SH Tišnov)