Nasadí Chrudim do hry nového brankáře?

Rennan
Většinou dobře informovaný facebookový profil New futsal přinesl před několika dny informaci o tom, že chrudimský ERA-PACK by měl posílit Rennan, 31 letý brankář, který v loňském roce hájil barvy prvoligového brazilského týmu Copagril.
Rennan, vlastním jménem Rennan Vasconcellos Cabral, je 31 letý brankář, který se během své kariéry pohyboval jen na prestižních adresách. Začátkem desetiletí nastupoval čtyři roky za Carlos Barbosa. Vyzkoušel si také angažmá v Atlánticu, kde se potkal s chrudimským Evertonem a také s Bagatinim, který v létě zamířil do Itálie.

Objevil se v kazašském Tulparu, poslední dva roky strávil v celku Copagril, kde byl nezkušenějším brankářem a nastupoval do většiny utkání. A že má velmi slušnou kopací techniku, dokazuje video, které jsme umístili pod tento článek. Jeho dvě trefy přes celé hřiště z říjnového utkání jsou pěkné.

Facebookový profil Newfutsal uvádí také informaci o tom, že Rennan je již v České republice a podepsal smlouvu na rok a půl. Ta může vstoupit v platnost až od 1. února, kdy začíná "zimní přestupní období".

V pátek čeká ERA-PACK Chrudim zajímavé a prestižní utkání, Východočeši totiž jedou do hlavního města, kde se postaví v souboji 15. kola proti Spartě Praha. A repríza loňského semifinále slibuje zajímavou a dramatickou podívanou!