Dentinho je pravděpodobně již v Benfice

Dentinho Chrudim
O tom, že nejlepší střelec nejvyšší futsalové soutěže minulé sezóny Dentinho má namířeno do portugalské Benfici Lisabon jsme již psali. Podle informace webu Futsalmagazine.com se tak již stalo.
Zmíněný web, který má paradoxně stejnou adresu, jako předchůdce eFutsalu (pochopitelně ten byl s koncovkou ".cz"), přinesl informaci, že Dentinho již je hráčem lisabonského klubu, který posílil také portugalský reprezentant Bruno Coelho, přestupující z Belenenses.

Pro ERA-PACK Chrudim to jistě bude oslabení, nicméně s jeho odchodem se dalo počítat. Již v zimě o tohoto 28 letého kanonýra projevil zájem ruský Novosibirsk, nakonec ale Dentinho míří do portugalské ligy. "V poslední době jsem s ním často mluvil, měl zájem se vrátit do ERA-PACKu, ale Benfica mu dala takovou nabídku, které v našich podmínkách nejde konkurovat," říká o přestupu president českého klubu František Tichý.

Za cenou pro nejlepšího střelce posledního ročníku ligy, kterou věnovala společnost Jetbull, a kterou je večeře s hvězdou Formule 1 Davidem Coulthardtem, Dentinho nejspíš zamíří s portugalské metropole…