VÝBĚR SOUTĚŽE
ZPRAVODAJSTVÍ
Rss kanály
FC Benago Zruč n/S.

FC Benago Zruč n/S.


Česká republika

část datum domácí hosté výsledek
zákl. část 09.09.16   SKP Ocel Třinec   FC Benago Zruč n/S. 3:13
zákl. část 16.09.16   FC Benago Zruč n/S.   SK Slavia Praha 6:3
zákl. část 30.09.16   Radio Krokodýl Helas Brno   FC Benago Zruč n/S. 6:10
zákl. část 07.10.16   FC Benago Zruč n/S.   FC Tango Hodonín 3:3
zákl. část 14.10.16   Nejzbach Vysoké Mýto   FC Benago Zruč n/S. 2:1
zákl. část 19.10.16   FC Benago Zruč n/S.   FK ERA-PACK Chrudim 0:1
zákl. část 04.11.16   FC Démoni Česká Lípa   FC Benago Zruč n/S. 0:6
zákl. část 11.11.16   FC Benago Zruč n/S.   SK Interobal Plzeň 7:0
zákl. část 18.11.16   Mados Hradec Králové   FC Benago Zruč n/S. 4:2
zákl. část 25.11.16   Gardenline Litoměřice   FC Benago Zruč n/S. 3:2
zákl. část 02.12.16   FC Benago Zruč n/S.   AC Sparta Praha 4:2
zákl. část 16.12.16   FC Benago Zruč n/S.   SKP Ocel Třinec 9:1
zákl. část 07.01.17   SK Slavia Praha   FC Benago Zruč n/S. 4:7
zákl. část 13.01.17   FC Benago Zruč n/S.   Radio Krokodýl Helas Brno 7:4
zákl. část 20.01.17   FC Tango Hodonín   FC Benago Zruč n/S. 5:10
zákl. část 27.01.17   FC Benago Zruč n/S.   Nejzbach Vysoké Mýto 5:5
zákl. část 03.02.17   FK ERA-PACK Chrudim   FC Benago Zruč n/S. 3:3
zákl. část 17.02.17   FC Benago Zruč n/S.   FC Démoni Česká Lípa 7:2
zákl. část 24.02.17   SK Interobal Plzeň   FC Benago Zruč n/S. 3:6
zákl. část 10.03.17   FC Benago Zruč n/S.   Mados Hradec Králové 6:2
zákl. část 24.03.17   FC Benago Zruč n/S.   Gardenline Litoměřice 2:3
zákl. část 31.03.17   AC Sparta Praha   FC Benago Zruč n/S. 4:4
čtvrtfinále 14.04.17   FC Benago Zruč n/S.   Radio Krokodýl Helas Brno 5:0
čtvrtfinále 18.04.17   Radio Krokodýl Helas Brno   FC Benago Zruč n/S. 6:10
čtvrtfinále 21.04.17   FC Benago Zruč n/S.   Radio Krokodýl Helas Brno 5:2
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace