registrace
přihlášení
Jméno:
Heslo:
Zpravodajství
On-line přenosy
Kalendář
Futsalové přenosy
Facebook
Akademický futsal
FUTSALOVÉ STATISTIKY
Vyhledávání:
eFotbal Extra
Kapitán Svarogu Claudio v Teplicích končí
Datum:
24.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Diego Fogaca opouští Spartu
Datum:
05.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Proč jde Plzeň na Slavii, a ne na Spartu?
Datum:
04.05.
|
Autor: Vít Muzikář
Podívejte se na první díl pořadu eFutsal Talk
Datum:
23.04.
|
Autor: eFutsal
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
»
TV program
Reklamní sdělení
Reklama
VÝBĚR SOUTĚŽE
Nevybráno
---------------------------
Reprezentace
Reprezentace U-21
---------------------------
1. liga futsalu
2. liga-západ
2. liga-východ
---------------------------
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
Divize F
---------------------------
Pohár FAČR
Mládež
Turnaje
1. FUTSAL LIGA
AKTUÁLNÍ KOLO
VÝSLEDKY A LOS
TABULKY
MUŽSTVA A HRÁČI
ROZHODČÍ
VIDEA
ZPRAVODAJSTVÍ
1. FUTSAL LIGA
AKTUÁLNÍ KOLO
VÝSLEDKY A LOS
TABULKY
MUŽSTVA A HRÁČI
ROZHODČÍ
VIDEA
REPREZENTACE
A-TÝM
U-21
U-19
ŽENY
2. LIGA - VÝCHOD
2. LIGA - ZÁPAD
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
POHÁR FAČR
PLAY-OFF 2018
JUNIORSKÉ SOUTĚŽE
TRENÉRSTVÍ FUTSALU
ZAHRANIČÍ
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
TURNAJE
FOTOGALERIE
ME 2018
ČLÁNKY
ÚČASTNÍCI ME
TABULKY SKUPIN
Rss kanály
eFutsal.cz
eFotbal.cz
premiership.cz
FK Chrudim
Česká republika
Profil
Soupiska
Výsledky
Statistiky
Články
Historie
2022/2023
»
1. Futsal liga
2021/2022
»
1. Futsal liga
2020/2021
»
1. FUTSAL liga
2019/2020
»
VARTA futsal liga
2018/2019
»
Přípravná utkání
»
VARTA futsal liga
»
Champions League
»
Pohár FAČR
2017/2018
»
Přípravná utkání
»
VARTA futsal liga
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
2016/2017
»
Chance futsal liga
»
Přípravná utkání
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
2015/2016
»
Přípravná utkání
»
Chance futsal liga
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
2014/2015
»
Přípravná utkání
»
Chance futsal liga
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
2013/2014
»
Přípravná utkání
»
Chance futsal liga
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
2012/2013
»
UEFA Futsal Cup
»
Přípravná utkání
»
Chance Futsal liga
»
Mitropa Cup
»
Pohár FAČR
2011/2012
»
Pohár FAČR
»
Přípravná utkání
»
Chance Futsal liga
»
UEFA Futsal Cup
2010/2011
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
»
Přípravná utkání
»
Jetbull Futsal liga
»
Mitropa Cup
2009/2010
»
Přípravná utkání
»
Mitropa Cup
»
GreenBall Cup
»
Pohár ČMFS
»
1. liga futsalu
»
UEFA Futsal Cup
»
Victory Makro Cup
2008/2009
»
UEFA Futsal Cup
»
1. liga futsalu
»
Pohár ČMFS
2007/2008
»
Pohár ČMFS
»
GreenBall Cup 08
»
UEFA Futsal Cup
»
1. liga futsalu
»
Př. utkání
2006/2007
»
1. liga futsalu
část
datum
domácí
hosté
výsledek
2. kolo
05.09.08
FK ERA-PACK Chrudim
SK Olympik Mělník
5:1
1. kolo
16.09.08
1.FC Delta Real Šumperk
FK ERA-PACK Chrudim
0:8
4. kolo
17.10.08
FK ERA-PACK Chrudim
VŠB TU Ostrava
6:3
5. kolo
24.10.08
SK Kladno
FK ERA-PACK Chrudim
0:10
3. kolo
28.10.08
Nejzbach Vysoké Mýto
FK ERA-PACK Chrudim
2:6
6. kolo
31.10.08
FK ERA-PACK Chrudim
CC Satum Czech Jistebník
4:1
7. kolo
08.11.08
Torf Pardubice
FK ERA-PACK Chrudim
0:2
9. kolo
21.11.08
Sunny Days Helas Brno
FK ERA-PACK Chrudim
4:7
10. kolo
28.11.08
Eco Investment Praha
FK ERA-PACK Chrudim
3:4
12. kolo
05.12.08
FK ERA-PACK Chrudim
1.FC Delta Real Šumperk
11:0
8. kolo
08.12.08
FK ERA-PACK Chrudim
SELP Mladá Boleslav
6:3
13. kolo
12.12.08
SK Olympik Mělník
FK ERA-PACK Chrudim
3:7
14. kolo
17.12.08
FK ERA-PACK Chrudim
Nejzbach Vysoké Mýto
5:2
15. kolo
19.12.08
VŠB TU Ostrava
FK ERA-PACK Chrudim
1:8
16. kolo
16.01.09
FK ERA-PACK Chrudim
SK Kladno
5:3
22. kolo
24.01.09
FC Benago Zruč nad Sázavou
FK ERA-PACK Chrudim
4:7
17. kolo
31.01.09
CC Satum Czech Jistebník
FK ERA-PACK Chrudim
1:2
11. kolo
04.02.09
FK ERA-PACK Chrudim
FC Benago Zruč nad Sázavou
5:1
18. kolo
06.02.09
FK ERA-PACK Chrudim
Torf Pardubice
5:3
19. kolo
20.02.09
SELP Mladá Boleslav
FK ERA-PACK Chrudim
1:5
20. kolo
27.02.09
FK ERA-PACK Chrudim
Sunny Days Helas Brno
9:2
21. kolo
06.03.09
FK ERA-PACK Chrudim
Eco Investment Praha
7:2
čtvrtf. 1
27.03.09
FK ERA-PACK Chrudim
Torf Pardubice
5:0
čtvrtf. 2
04.04.09
Torf Pardubice
FK ERA-PACK Chrudim
2:3
semifinále 1
16.04.09
FK ERA-PACK Chrudim
SELP Mladá Boleslav
1:4
semifinále 2
19.04.09
FK ERA-PACK Chrudim
SELP Mladá Boleslav
3:2
semifinále 3
21.04.09
SELP Mladá Boleslav
FK ERA-PACK Chrudim
4:3
semifinále 4
24.04.09
SELP Mladá Boleslav
FK ERA-PACK Chrudim
0:3
semifinále 5
01.05.09
FK ERA-PACK Chrudim
SELP Mladá Boleslav
5:2
finále 1
05.05.09
FK ERA-PACK Chrudim
Eco Investment Praha
8:1
finále 2
07.05.09
FK ERA-PACK Chrudim
Eco Investment Praha
6:0
finále 3
15.05.09
Eco Investment Praha
FK ERA-PACK Chrudim
3:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace