registrace
přihlášení
Jméno:
Heslo:
Zpravodajství
On-line přenosy
Kalendář
Futsalové přenosy
Facebook
Akademický futsal
FUTSALOVÉ STATISTIKY
Vyhledávání:
eFotbal Extra
Kapitán Svarogu Claudio v Teplicích končí
Datum:
24.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Diego Fogaca opouští Spartu
Datum:
05.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Proč jde Plzeň na Slavii, a ne na Spartu?
Datum:
04.05.
|
Autor: Vít Muzikář
Podívejte se na první díl pořadu eFutsal Talk
Datum:
23.04.
|
Autor: eFutsal
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
»
TV program
Reklamní sdělení
Reklama
VÝBĚR SOUTĚŽE
Nevybráno
---------------------------
Reprezentace
Reprezentace U-21
---------------------------
1. liga futsalu
2. liga-západ
2. liga-východ
---------------------------
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
Divize F
---------------------------
Pohár FAČR
Mládež
Turnaje
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
VÝSLEDKY 2015/16
MAIN ROUND
VÝSLEDKY 2014/15
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2013/2014
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2012/2013
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2011/2012
PŘEDKOLA
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2010/11
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2009/10
PŘEDKOLA
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2008/09
PŘEDKOLA
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2007/08
MAIN ROUND
ELITE ROUND
ZPRAVODAJSTVÍ
1. FUTSAL LIGA
AKTUÁLNÍ KOLO
VÝSLEDKY A LOS
TABULKY
MUŽSTVA A HRÁČI
ROZHODČÍ
VIDEA
REPREZENTACE
A-TÝM
U-21
U-19
ŽENY
2. LIGA - VÝCHOD
2. LIGA - ZÁPAD
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
POHÁR FAČR
PLAY-OFF 2018
JUNIORSKÉ SOUTĚŽE
TRENÉRSTVÍ FUTSALU
ZAHRANIČÍ
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
TURNAJE
FOTOGALERIE
ME 2018
ČLÁNKY
ÚČASTNÍCI ME
TABULKY SKUPIN
Rss kanály
eFutsal.cz
eFotbal.cz
premiership.cz
MFK Dinamo Moskva
Rusko
Profil
Soupiska
Výsledky
Statistiky
Články
Historie
2017/2018
»
UEFA Futsal Cup
2016/2017
»
UEFA Futsal Cup
2013/2014
»
UEFA Futsal Cup
2012/2013
»
Ruská liga
»
UEFA Futsal Cup
2011/2012
»
UEFA Futsal Cup
»
Ruská liga
2010/2011
»
Ruská liga
2009/2010
»
Ruská liga
2008/2009
»
Př. utkání
»
UEFA Futsal Cup
2007/2008
»
UEFA Futsal Cup
část
datum
domácí
hosté
výsledek
1. kolo
05.09.09
PMFK Sibirjak Novosibirsk
MFK Dinamo Moskva
2:3
4. kolo
03.10.09
MFK Dinamo Moskva
FK Polytech Petrohrad
10:2
5. kolo
11.10.09
CSKA Moskva Futsal
MFK Dinamo Moskva
4:4
6. kolo
30.10.09
MFK Dinamo Moskva
MFK Mitišči
6:2
7. kolo
05.11.09
Dina Moskva
MFK Dinamo Moskva
3:7
8. kolo
12.11.09
MFK Dinamo Moskva
MFK Norilsk Nikel
4:2
9. kolo
04.12.09
MFK Tjumeň
MFK Dinamo Moskva
2:8
10. kolo
11.12.09
MFK Dinamo Moskva
TTG UGRA Jugorsk
4:6
11. kolo
19.12.09
MFK Dinamo Moskva
Dinamo2 Moskva
4:0
12. kolo
06.01.10
VIZ Sinara Jekatěrinburg
MFK Dinamo Moskva
3:3
13. kolo
11.01.10
MFK Dinamo Moskva
FK Novaja Generacija Syktyvkar
12:2
14. kolo
05.02.10
MFK Dinamo Moskva
PMFK Sibirjak Novosibirsk
4:2
15. kolo
13.02.10
FK Polytech Petrohrad
MFK Dinamo Moskva
3:6
16. kolo
20.02.10
MFK Dinamo Moskva
CSKA Moskva Futsal
7:4
17. kolo
27.02.10
MFK Mitišči
MFK Dinamo Moskva
1:3
18. kolo
05.03.10
MFK Dinamo Moskva
Dina Moskva
13:3
19. kolo
19.03.10
MFK Norilsk Nikel
MFK Dinamo Moskva
3:5
20. kolo
27.03.10
MFK Dinamo Moskva
MFK Tjumeň
5:7
21. kolo
03.04.10
TTG UGRA Jugorsk
MFK Dinamo Moskva
5:5
22. kolo
17.04.10
Dinamo2 Moskva
MFK Dinamo Moskva
4:5
23. kolo
30.04.10
MFK Dinamo Moskva
VIZ Sinara Jekatěrinburg
6:6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace