registrace
přihlášení
Jméno:
Heslo:
Zpravodajství
On-line přenosy
Kalendář
Futsalové přenosy
Facebook
Akademický futsal
FUTSALOVÉ STATISTIKY
Vyhledávání:
eFotbal Extra
Kapitán Svarogu Claudio v Teplicích končí
Datum:
24.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Diego Fogaca opouští Spartu
Datum:
05.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Proč jde Plzeň na Slavii, a ne na Spartu?
Datum:
04.05.
|
Autor: Vít Muzikář
Podívejte se na první díl pořadu eFutsal Talk
Datum:
23.04.
|
Autor: eFutsal
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
»
TV program
Reklamní sdělení
Reklama
VÝBĚR SOUTĚŽE
Nevybráno
---------------------------
Reprezentace
Reprezentace U-21
---------------------------
1. liga futsalu
2. liga-západ
2. liga-východ
---------------------------
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
Divize F
---------------------------
Pohár FAČR
Mládež
Turnaje
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
VÝSLEDKY 2015/16
MAIN ROUND
VÝSLEDKY 2014/15
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2013/2014
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2012/2013
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2011/2012
PŘEDKOLA
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2010/11
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2009/10
PŘEDKOLA
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2008/09
PŘEDKOLA
MAIN ROUND
ELITE ROUND
VÝSLEDKY 2007/08
MAIN ROUND
ELITE ROUND
ZPRAVODAJSTVÍ
1. FUTSAL LIGA
AKTUÁLNÍ KOLO
VÝSLEDKY A LOS
TABULKY
MUŽSTVA A HRÁČI
ROZHODČÍ
VIDEA
REPREZENTACE
A-TÝM
U-21
U-19
ŽENY
2. LIGA - VÝCHOD
2. LIGA - ZÁPAD
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
POHÁR FAČR
PLAY-OFF 2018
JUNIORSKÉ SOUTĚŽE
TRENÉRSTVÍ FUTSALU
ZAHRANIČÍ
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
TURNAJE
FOTOGALERIE
ME 2018
ČLÁNKY
ÚČASTNÍCI ME
TABULKY SKUPIN
Rss kanály
eFutsal.cz
eFotbal.cz
premiership.cz
FK Chrudim
Česká republika
Profil
Soupiska
Výsledky
Statistiky
Články
Historie
2022/2023
»
1. Futsal liga
2021/2022
»
1. Futsal liga
2020/2021
»
1. FUTSAL liga
2019/2020
»
VARTA futsal liga
2018/2019
»
VARTA futsal liga
»
Champions League
»
Pohár FAČR
»
Přípravná utkání
2017/2018
»
VARTA futsal liga
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
»
Přípravná utkání
2016/2017
»
Přípravná utkání
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
»
Chance futsal liga
2015/2016
»
Chance futsal liga
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
»
Přípravná utkání
2014/2015
»
Chance futsal liga
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
»
Přípravná utkání
2013/2014
»
Chance futsal liga
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
»
Přípravná utkání
2012/2013
»
Přípravná utkání
»
Chance Futsal liga
»
Mitropa Cup
»
Pohár FAČR
»
UEFA Futsal Cup
2011/2012
»
Přípravná utkání
»
Chance Futsal liga
»
UEFA Futsal Cup
»
Pohár FAČR
2010/2011
»
UEFA Futsal Cup
»
Přípravná utkání
»
Jetbull Futsal liga
»
Mitropa Cup
»
Pohár FAČR
2009/2010
»
GreenBall Cup
»
Pohár ČMFS
»
1. liga futsalu
»
UEFA Futsal Cup
»
Victory Makro Cup
»
Přípravná utkání
»
Mitropa Cup
2008/2009
»
UEFA Futsal Cup
»
1. liga futsalu
»
Pohár ČMFS
2007/2008
»
UEFA Futsal Cup
»
1. liga futsalu
»
Př. utkání
»
Pohár ČMFS
»
GreenBall Cup 08
2006/2007
»
1. liga futsalu
část
datum
domácí
hosté
výsledek
zákl. část
13.09.13
FK ERA-PACK Chrudim
FK SAT-AN Kladno
4:0
zákl. část
20.09.13
FC Benago Praha
FK ERA-PACK Chrudim
3:5
zákl. část
27.09.13
FK ERA-PACK Chrudim
FC Agromeli Brno
9:3
zákl. část
08.10.13
FK ERA-PACK Chrudim
FC Tango Brno
6:5
zákl. část
11.10.13
FC Balticflora Teplice
FK ERA-PACK Chrudim
4:3
zákl. část
18.10.13
FK ERA-PACK Chrudim
Nejzbach Vysoké Mýto
6:1
zákl. část
25.10.13
AC Sparta Praha
FK ERA-PACK Chrudim
1:3
zákl. část
01.11.13
FK ERA-PACK Chrudim
SK Slavia Praha
8:1
zákl. část
08.11.13
Salamandr Hr. Králové
FK ERA-PACK Chrudim
3:10
zákl. část
15.11.13
FK ERA-PACK Chrudim
Helas Brno
3:1
zákl. část
29.11.13
FK SAT-AN Kladno
FK ERA-PACK Chrudim
0:3
zákl. část
12.12.13
FK ERA-PACK Chrudim
FC Benago Praha
3:2
zákl. část
16.12.13
FC Agromeli Brno
FK ERA-PACK Chrudim
1:5
zákl. část
18.12.13
SK Indoss Plzeň
FK ERA-PACK Chrudim
2:4
zákl. část
13.01.14
FC Tango Brno
FK ERA-PACK Chrudim
3:2
zákl. část
17.01.14
FK ERA-PACK Chrudim
FC Balticflora Teplice
5:3
zákl. část
24.01.14
Nejzbach Vysoké Mýto
FK ERA-PACK Chrudim
1:4
zákl. část
14.02.14
FK ERA-PACK Chrudim
AC Sparta Praha
5:2
zákl. část
02.03.14
SK Slavia Praha
FK ERA-PACK Chrudim
1:5
zákl. část
07.03.14
FK ERA-PACK Chrudim
Salamandr Hr. Králové
8:1
zákl. část
14.03.14
Helas Brno
FK ERA-PACK Chrudim
2:5
zákl. část
21.03.14
FK ERA-PACK Chrudim
SK Indoss Plzeň
14:1
čtvrtfinále
04.04.14
FK ERA-PACK Chrudim
SK Slavia Praha
7:0
čtvrtfinále
10.04.14
SK Slavia Praha
FK ERA-PACK Chrudim
0:8
čtvrtfinále
14.04.14
FK ERA-PACK Chrudim
SK Slavia Praha
6:4
semifinále
24.04.14
FK ERA-PACK Chrudim
FC Benago Praha
5:2
semifinále
29.04.14
FC Benago Praha
FK ERA-PACK Chrudim
3:7
semifinále
02.05.14
FK ERA-PACK Chrudim
FC Benago Praha
5:1
finále
21.05.14
FK ERA-PACK Chrudim
FC Balticflora Teplice
4:1
finále
23.05.14
FC Balticflora Teplice
FK ERA-PACK Chrudim
2:4
finále
26.05.14
FK ERA-PACK Chrudim
FC Balticflora Teplice
4:3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace