registrace
přihlášení
Jméno:
Heslo:
Zpravodajství
On-line přenosy
Kalendář
Futsalové přenosy
Facebook
Akademický futsal
FUTSALOVÉ STATISTIKY
Vyhledávání:
eFotbal Extra
Kapitán Svarogu Claudio v Teplicích končí
Datum:
24.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Diego Fogaca opouští Spartu
Datum:
05.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Proč jde Plzeň na Slavii, a ne na Spartu?
Datum:
04.05.
|
Autor: Vít Muzikář
Podívejte se na první díl pořadu eFutsal Talk
Datum:
23.04.
|
Autor: eFutsal
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
»
TV program
Reklamní sdělení
Reklama
VÝBĚR SOUTĚŽE
Nevybráno
---------------------------
Reprezentace
Reprezentace U-21
---------------------------
1. liga futsalu
2. liga-západ
2. liga-východ
---------------------------
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
Divize F
---------------------------
Pohár FAČR
Mládež
Turnaje
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
ZPRAVODAJSTVÍ
1. FUTSAL LIGA
AKTUÁLNÍ KOLO
VÝSLEDKY A LOS
TABULKY
MUŽSTVA A HRÁČI
ROZHODČÍ
VIDEA
REPREZENTACE
A-TÝM
U-21
U-19
ŽENY
2. LIGA - VÝCHOD
2. LIGA - ZÁPAD
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
POHÁR FAČR
PLAY-OFF 2018
JUNIORSKÉ SOUTĚŽE
TRENÉRSTVÍ FUTSALU
ZAHRANIČÍ
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
TURNAJE
FOTOGALERIE
ME 2018
ČLÁNKY
ÚČASTNÍCI ME
TABULKY SKUPIN
Rss kanály
eFutsal.cz
eFotbal.cz
premiership.cz
Technika Brno
Česká republika
Profil
Soupiska
Výsledky
Statistiky
Články
Historie
2019/2020
»
Divize E
2018/2019
»
KP Jižní Morava
2017/2018
»
KP Jižní Morava
2016/2017
»
Divize E
2015/2016
»
Divize E
2014/2015
»
KP Jižní Morava
2013/2014
»
KP Jižní Morava
2012/2013
»
KP Jižní Morava
2011/2012
»
KP Jižní Morava
část
datum
domácí
hosté
výsledek
1. kolo
13.09.13
Technika Brno
SK Líšeň Brno
4:6
3. kolo
27.09.13
Technika Brno
Egretta Bílovice
4:8
4. kolo
05.10.13
United Ivančice
Technika Brno
5:2
5. kolo
11.10.13
Technika Brno
Slovan Brno
7:8
7. kolo
01.11.13
Technika Brno
K 5 Brno
5:5
6. kolo
16.11.13
Sokol Bučovice
Technika Brno
8:9
10. kolo
22.11.13
Technika Brno
Gladiators Brno
3:4
11. kolo
01.12.13
Remos Oslavany
Technika Brno
12:3
12. kolo
06.12.13
Technika Brno
FC Agromeli Brno B
8:3
13. kolo
13.12.13
Orli Bef Kotvrdovice
Technika Brno
7:1
2. kolo
20.12.13
FC Kloboučky
Technika Brno
7:3
14. kolo
11.01.14
SK Líšeň Brno
Technika Brno
3:5
15. kolo
17.01.14
Technika Brno
FC Kloboučky
1:6
16. kolo
24.01.14
Egretta Bílovice
Technika Brno
4:3
17. kolo
31.01.14
Technika Brno
United Ivančice
9:2
18. kolo
07.02.14
Slovan Brno
Technika Brno
4:5
8. kolo
15.02.14
Mitra Brno
Technika Brno
8:0
19. kolo
21.02.14
Technika Brno
Sokol Bučovice
10:0
20. kolo
02.03.14
K 5 Brno
Technika Brno
2:1
21. kolo
07.03.14
Technika Brno
Mitra Brno
4:6
23. kolo
23.03.14
Gladiators Brno
Technika Brno
2:4
25. kolo
30.03.14
FC Agromeli Brno B
Technika Brno
2:9
24. kolo
04.04.14
Technika Brno
Remos Oslavany
4:2
26. kolo
18.04.14
Technika Brno
Orli Bef Kotvrdovice
9:4
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace