registrace
přihlášení
Jméno:
Heslo:
Zpravodajství
On-line přenosy
Kalendář
Futsalové přenosy
Facebook
Akademický futsal
FUTSALOVÉ STATISTIKY
Vyhledávání:
eFotbal Extra
Kapitán Svarogu Claudio v Teplicích končí
Datum:
24.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Diego Fogaca opouští Spartu
Datum:
05.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Proč jde Plzeň na Slavii, a ne na Spartu?
Datum:
04.05.
|
Autor: Vít Muzikář
Podívejte se na první díl pořadu eFutsal Talk
Datum:
23.04.
|
Autor: eFutsal
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
»
TV program
Reklamní sdělení
Reklama
VÝBĚR SOUTĚŽE
Nevybráno
---------------------------
Reprezentace
Reprezentace U-21
---------------------------
1. liga futsalu
2. liga-západ
2. liga-východ
---------------------------
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
Divize F
---------------------------
Pohár FAČR
Mládež
Turnaje
KP JIŽNÍ MORAVA
AKTUÁLNÍ KOLO
TABULKY
VÝSLEDKY A LOS
MUŽSTVA A HRÁČI
ZPRAVODAJSTVÍ
1. FUTSAL LIGA
AKTUÁLNÍ KOLO
VÝSLEDKY A LOS
TABULKY
MUŽSTVA A HRÁČI
ROZHODČÍ
VIDEA
REPREZENTACE
A-TÝM
U-21
U-19
ŽENY
2. LIGA - VÝCHOD
2. LIGA - ZÁPAD
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
POHÁR FAČR
PLAY-OFF 2018
JUNIORSKÉ SOUTĚŽE
TRENÉRSTVÍ FUTSALU
ZAHRANIČÍ
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
TURNAJE
FOTOGALERIE
ME 2018
ČLÁNKY
ÚČASTNÍCI ME
TABULKY SKUPIN
Rss kanály
eFutsal.cz
eFotbal.cz
premiership.cz
Panama Brno
Česká republika
Profil
Soupiska
Výsledky
Statistiky
Články
Historie
2019/2020
»
Divize E
2018/2019
»
KP Jižní Morava
2017/2018
»
KP Jižní Morava
2016/2017
»
KP Jižní Morava
2015/2016
»
KP Jižní Morava
2014/2015
»
KP Jižní Morava
část
datum
domácí
hosté
výsledek
1. kolo
28.09.19
Panama Brno
Pramen Havlíčkův Brod
1:1
2. kolo
06.10.19
TJ Sokol Troubsko
Panama Brno
6:3
3. kolo
12.10.19
Panama Brno
ASM Dolní Loučky B
3:6
4. kolo
19.10.19
FC Kalábek Sport Brno
Panama Brno
5:5
5. kolo
26.10.19
Panama Brno
TJ Sokol Jehnice
1:2
6. kolo
02.11.19
TJ Agrotec Hustopeče
Panama Brno
5:6
7. kolo
09.11.19
Panama Brno
FFT Vinohrady Brno
1:3
8. kolo
16.11.19
Helas Brno B
Panama Brno
9:6
9. kolo
23.11.19
Panama Brno
Technika Brno
0:2
10. kolo
30.11.19
Panama Brno
Arsenal Brno
4:6
11. kolo
06.12.19
B-P Štěpán Vyškov
Panama Brno
8:6
12. kolo
14.12.19
Pramen Havlíčkův Brod
Panama Brno
1:2
13. kolo
21.12.19
Panama Brno
TJ Sokol Troubsko
2:2
14. kolo
12.01.20
ASM Dolní Loučky B
Panama Brno
5:0
15. kolo
18.01.20
Panama Brno
FC Kalábek Sport Brno
4:4
17. kolo
01.02.20
Panama Brno
TJ Agrotec Hustopeče
7:5
18. kolo
09.02.20
FFT Vinohrady Brno
Panama Brno
2:2
19. kolo
22.02.20
Panama Brno
Helas Brno B
4:4
20. kolo
28.02.20
Technika Brno
Panama Brno
3:3
21. kolo
06.03.20
Arsenal Brno
Panama Brno
7:3
22. kolo
14.03.20
Panama Brno
B-P Štěpán Vyškov
-:-
16. kolo
26.04.20
TJ Sokol Jehnice
Panama Brno
-:-
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace