registrace
přihlášení
Jméno:
Heslo:
Zpravodajství
On-line přenosy
Kalendář
Futsalové přenosy
Facebook
Akademický futsal
FUTSALOVÉ STATISTIKY
Vyhledávání:
eFotbal Extra
Kapitán Svarogu Claudio v Teplicích končí
Datum:
24.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Diego Fogaca opouští Spartu
Datum:
05.08.
|
Autor: Vít Muzikář
Proč jde Plzeň na Slavii, a ne na Spartu?
Datum:
04.05.
|
Autor: Vít Muzikář
Podívejte se na první díl pořadu eFutsal Talk
Datum:
23.04.
|
Autor: eFutsal
Reklama
Fotbal v TV
nenalezen zadny zaznam
»
TV program
Reklamní sdělení
Reklama
VÝBĚR SOUTĚŽE
Nevybráno
---------------------------
Reprezentace
Reprezentace U-21
---------------------------
1. liga futsalu
2. liga-západ
2. liga-východ
---------------------------
Divize A
Divize B
Divize C
Divize D
Divize E
Divize F
---------------------------
Pohár FAČR
Mládež
Turnaje
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
ZPRAVODAJSTVÍ
1. FUTSAL LIGA
AKTUÁLNÍ KOLO
VÝSLEDKY A LOS
TABULKY
MUŽSTVA A HRÁČI
ROZHODČÍ
VIDEA
REPREZENTACE
A-TÝM
U-21
U-19
ŽENY
2. LIGA - VÝCHOD
2. LIGA - ZÁPAD
NIŽŠÍ SOUTĚŽE
DIVIZE A
DIVIZE E
DIVIZE F
KP JIŽNÍ MORAVA
KP STŘEDNÍ ČECHY
POHÁR FAČR
PLAY-OFF 2018
JUNIORSKÉ SOUTĚŽE
TRENÉRSTVÍ FUTSALU
ZAHRANIČÍ
LIGA MISTRŮ
INFORMACE
PROGRAM UTKÁNÍ
TURNAJE
FOTOGALERIE
ME 2018
ČLÁNKY
ÚČASTNÍCI ME
TABULKY SKUPIN
Rss kanály
eFutsal.cz
eFotbal.cz
premiership.cz
Technika Brno
Česká republika
Profil
Soupiska
Výsledky
Statistiky
Články
Historie
2019/2020
»
Divize E
2018/2019
»
KP Jižní Morava
2017/2018
»
KP Jižní Morava
2016/2017
»
Divize E
2015/2016
»
Divize E
2014/2015
»
KP Jižní Morava
2013/2014
»
KP Jižní Morava
2012/2013
»
KP Jižní Morava
2011/2012
»
KP Jižní Morava
část
datum
domácí
hosté
výsledek
1. kolo
29.09.19
TJ Sokol Jehnice
Technika Brno
1:5
2. kolo
04.10.19
Technika Brno
B-P Štěpán Vyškov
4:8
3. kolo
12.10.19
TJ Agrotec Hustopeče
Technika Brno
8:2
4. kolo
18.10.19
Technika Brno
Pramen Havlíčkův Brod
2:0
5. kolo
27.10.19
FFT Vinohrady Brno
Technika Brno
4:7
6. kolo
01.11.19
Technika Brno
TJ Sokol Troubsko
9:3
7. kolo
10.11.19
Helas Brno B
Technika Brno
5:2
8. kolo
15.11.19
Technika Brno
ASM Dolní Loučky B
3:11
9. kolo
23.11.19
Panama Brno
Technika Brno
0:2
10. kolo
29.11.19
Technika Brno
FC Kalábek Sport Brno
4:4
11. kolo
06.12.19
Arsenal Brno
Technika Brno
6:5
12. kolo
13.12.19
Technika Brno
TJ Sokol Jehnice
13:0
13. kolo
20.12.19
B-P Štěpán Vyškov
Technika Brno
5:5
14. kolo
10.01.20
Technika Brno
TJ Agrotec Hustopeče
3:6
15. kolo
18.01.20
Pramen Havlíčkův Brod
Technika Brno
9:0
17. kolo
02.02.20
TJ Sokol Troubsko
Technika Brno
0:9
18. kolo
07.02.20
Technika Brno
Helas Brno B
1:5
19. kolo
21.02.20
ASM Dolní Loučky B
Technika Brno
6:2
20. kolo
28.02.20
Technika Brno
Panama Brno
3:3
21. kolo
07.03.20
FC Kalábek Sport Brno
Technika Brno
-:-
22. kolo
13.03.20
Technika Brno
Arsenal Brno
-:-
16. kolo
24.04.20
Technika Brno
FFT Vinohrady Brno
4:5
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
V pořádku
Další informace