VÝBĚR SOUTĚŽE

Přípravná utkání

DatumDomácíHostéVysl.
04.08.2017  SKP Ocel Třinec  ŠK Makroteam Žilina2:2
04.08.2017  Svarog FC Teplice  SK Olympik Mělník2:2
04.08.2017  Gardenline Litoměřice  Zlej sen Liberec10:2
09.08.2017  FC Démoni Česká Lípa  FC Malibu Mladá Boleslav2:4
10.08.2017  Piast Gliwice  SKP Ocel Třinec5:0
11.08.2017  SK Interobal Plzeň  FC Jerigo 1994 Plzeň11:2
11.08.2017  FC Baník Chomutov  Gardenline Litoměřice1:12
11.08.2017  SK Olympik Mělník  AC Sparta Praha1:3
11.08.2017  Wizards DDM Praha 10  SK Slavia Praha2:4
11.08.2017  Nejzbach Vysoké Mýto  AC Gamaspol Jeseník7:2
11.08.2017  Rekord Bielsko-Biała  SKP Ocel Třinec10:0
16.08.2017  Svarog FC Teplice  Zlej sen Liberec8:2
16.08.2017  FC Démoni Česká Lípa  FC Tiradores Ústí nad Labem14:2
18.08.2017  SK Olympik Mělník  Gardenline Litoměřice3:3
18.08.2017  ŠK Slovan Bratislava  SK Slavia Praha6:2
18.08.2017  FK ERA-PACK Chrudim  Rekord Bielsko-Biała1:4
18.08.2017  Wild Boys 02 Bratislava  SK Interobal Plzeň1:6
18.08.2017  SKP Ocel Třinec  AZS Katowice1:4
19.08.2017  ETO Futsal Club Györ  SK Interobal Plzeň7:2
22.08.2017  FC Mnichov 2001  SK Interobal Plzeň0:16
23.08.2017  FC Baník Chomutov  VfL 05 Hohenstein-Ernstthal3:11
23.08.2017  FC Démoni Česká Lípa  FC Rapid Ústí nad Labem3:2
24.08.2017  SK Slavia Praha  AC Sparta Praha2:6
24.08.2017  FC Tango Hodonín  Helas Brno2:2
25.08.2017  Svarog FC Teplice  SK Interobal Plzeň3:5
25.08.2017  SK Olympik Mělník  FC Malibu Mladá Boleslav3:1
25.08.2017  FK ERA-PACK Chrudim  Nejzbach Vysoké Mýto9:1
25.08.2017  VŠB TU Ostrava  AC Gamaspol Jeseník3:6
28.08.2017  Gardenline Litoměřice  VfL 05 Hohenstein-Ernstthal4:2
28.08.2017  FK Kladno  SK Olympik Mělník3:2
28.08.2017  FC Démoni Česká Lípa  Zlej sen Liberec3:4
28.08.2017  Helas Brno  Bazooka CF Uherské Hradiště6:6
31.08.2017  SK Interobal Plzeň  FC Baník Chomutov2:1
31.08.2017  FK ERA-PACK Chrudim  SK Sokol Chmelnickij4:0
31.08.2017  SK Amor Lazor Vyškov  Bazooka CF Uherské Hradiště5:7
01.09.2017  Rekord Bielsko-Biała  FK ERA-PACK Chrudim2:3
02.09.2017  FK ERA-PACK Chrudim  Lollo Caffé Napoli2:1
03.09.2017  FK ERA-PACK Chrudim  Lex Kancelaria Slomniki1:1p
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace