2. liga-západ

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
29.09. 20:30 Jablonec n/N. Chomutov 8:4
30.09. 20:00 Herd Hradiště Kladno 3:7
30.09. 19:30 Chotěboř Wizards 4:2
30.09. 20:30 Malibu Interobal B 4:1
01.10. 18:00 Mělník B Zlej sen 1:6
01.10. 20:00 Rapid Ústí Jerigo 5:4
2. kolo
06.10. 20:00 Kladno Wizards 5:0
07.10. 20:00 Herd Hradiště Malibu 2:14
07.10. 20:00 Chomutov Chotěboř 7:2
08.10. 18:00 Interobal B Rapid Ústí 4:5
08.10. 19:00 Jerigo Mělník B 3:1
08.10. 19:30 Zlej sen Jablonec n/N. 5:9
3. kolo
14.10. 20:00 Chotěboř Zlej sen 3:1
15.10. 18:00 Mělník B Interobal B 3:4
15.10. 09:00 Wizards Chomutov 3:8
15.10. 18:30 Rapid Ústí Herd Hradiště 16:0
15.10. 18:00 Malibu Kladno 2:5
15.10. 20:30 Jablonec n/N. Jerigo 9:3
4. kolo
20.10. 20:00 Kladno Chomutov 4:2
21.10. 20:00 Herd Hradiště Mělník B 6:3
21.10. 19:00 Jerigo Chotěboř 1:1
22.10. 19:00 Interobal B Jablonec n/N. 8:6
22.10. 20:30 Malibu Rapid Ústí 0:0
22.10. 19:30 Zlej sen Wizards 7:2
5. kolo
27.10. 20:45 Jerigo Wizards 3:1
27.10. 20:30 Jablonec n/N. Herd Hradiště 0:5
28.10. 20:00 Chomutov Zlej sen 6:6
28.10. 19:30 Chotěboř Interobal B 3:6
29.10. 18:00 Mělník B Malibu 1:6
29.10. 20:00 Rapid Ústí Kladno 9:6
6. kolo
03.11. 20:45 Jerigo Chomutov 6:1
03.11. 20:00 Kladno Zlej sen 6:9
04.11. 20:00 Herd Hradiště Chotěboř 2:13
05.11. 19:00 Interobal B Wizards 3:3
05.11. 20:00 Rapid Ústí Mělník B 8:10
05.11. 18:30 Malibu Jablonec n/N. 1:3
7. kolo
10.11. 20:45 Jerigo Zlej sen 5:2
10.11. 20:30 Jablonec n/N. Rapid Ústí 12:7
11.11. 18:30 Wizards Herd Hradiště 10:0
11.11. 20:30 Chotěboř Malibu 5:2
11.11. 20:30 Chomutov Interobal B 9:6
12.11. 18:00 Mělník B Kladno 6:5
8. kolo
17.11. 20:00 Interobal B Zlej sen 2:8
17.11. 20:00 Kladno Jerigo 4:6
18.11. 20:00 Herd Hradiště Chomutov 7:2
19.11. 20:00 Rapid Ústí Chotěboř 8:5
19.11. 20:00 Malibu Wizards 2:1
19.11. 18:00 Mělník B Jablonec n/N. 1:7
9. kolo
24.11. 20:30 Jablonec n/N. Kladno 2:7
24.11. 20:15 Chomutov Malibu 6:2
25.11. 20:00 Wizards Rapid Ústí 5:4
25.11. 19:30 Chotěboř Mělník B 8:5
26.11. 19:00 Jerigo Interobal B 5:5
26.11. 19:30 Zlej sen Herd Hradiště 11:2
10. kolo
01.12. 20:00 Kladno Interobal B 1:1
01.12. 20:30 Jablonec n/N. Chotěboř 6:2
02.12. 20:00 Herd Hradiště Jerigo 6:2
03.12. 13:30 Rapid Ústí Chomutov 7:6
03.12. 18:30 Malibu Zlej sen 2:7
03.12. 18:00 Mělník B Wizards 4:8
11. kolo
08.12. 20:45 Jerigo Malibu 7:7
09.12. 17:30 Wizards Jablonec n/N. 5:9
09.12. 18:30 Chotěboř Kladno 2:6
10.12. 19:30 Zlej sen Rapid Ústí 5:3
10.12. 15:00 Chomutov Mělník B 10:4
10.12. 19:00 Interobal B Herd Hradiště 20:2
12. kolo
15.12. 20:00 Jerigo Rapid Ústí 3:1
15.12. 20:00 Kladno Herd Hradiště 9:1
16.12. 20:30 Wizards Chotěboř 2:3
16.12. 18:30 Chomutov Jablonec n/N. 5:5
17.12. 19:00 Interobal B Malibu 8:3
17.12. 19:30 Zlej sen Mělník B 2:1
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace