2. liga-západ

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
29.09. 20:30 Jablonec n/N. Chomutov 8:4
30.09. 19:30 Chotěboř Wizards 4:2
30.09. 20:30 Malibu Interobal B 4:1
30.09. 20:00 Herd Hradiště Kladno 3:7
01.10. 18:00 Mělník B Zlej sen 1:6
01.10. 20:00 Rapid Ústí Jerigo 5:4
2. kolo
06.10. 20:00 Kladno Wizards 5:0
07.10. 20:00 Herd Hradiště Malibu 2:14
07.10. 20:00 Chomutov Chotěboř 7:2
08.10. 18:00 Interobal B Rapid Ústí 4:5
08.10. 19:00 Jerigo Mělník B 3:1
08.10. 19:30 Zlej sen Jablonec n/N. 5:9
3. kolo
14.10. 20:00 Chotěboř Zlej sen 3:1
15.10. 09:00 Wizards Chomutov 3:8
15.10. 18:30 Rapid Ústí Herd Hradiště 16:0
15.10. 18:00 Malibu Kladno 2:5
15.10. 20:30 Jablonec n/N. Jerigo 9:3
15.10. 18:00 Mělník B Interobal B 3:4
4. kolo
20.10. 20:00 Kladno Chomutov -:-
21.10. 19:00 Jerigo Chotěboř -:-
21.10. 20:00 Herd Hradiště Mělník B -:-
22.10. 20:30 Malibu Rapid Ústí -:-
22.10. 19:30 Zlej sen Wizards -:-
22.10. 19:00 Interobal B Jablonec n/N. -:-
5. kolo
27.10. 20:45 Jerigo Wizards -:-
27.10. 20:30 Jablonec n/N. Herd Hradiště -:-
28.10. 20:00 Rapid Ústí Kladno -:-
28.10. 19:30 Chotěboř Interobal B -:-
28.10. 20:00 Chomutov Zlej sen -:-
29.10. 18:00 Mělník B Malibu -:-
6. kolo
03.11. 20:45 Jerigo Chomutov -:-
03.11. 20:00 Kladno Zlej sen -:-
04.11. 20:00 Herd Hradiště Chotěboř -:-
05.11. 20:00 Rapid Ústí Mělník B -:-
05.11. 18:30 Malibu Jablonec n/N. -:-
05.11. 19:00 Interobal B Wizards -:-
7. kolo
10.11. 20:45 Jerigo Zlej sen -:-
10.11. 20:30 Jablonec n/N. Rapid Ústí -:-
11.11. 20:30 Chotěboř Malibu -:-
11.11. 20:30 Chomutov Interobal B -:-
11.11. 18:30 Wizards Herd Hradiště -:-
12.11. 18:00 Mělník B Kladno -:-
8. kolo
Kladno Jerigo -:-
Malibu Wizards -:-
Herd Hradiště Chomutov -:-
Mělník B Jablonec n/N. -:-
Interobal B Zlej sen -:-
Rapid Ústí Chotěboř -:-
9. kolo
Chotěboř Mělník B -:-
Zlej sen Herd Hradiště -:-
Jablonec n/N. Kladno -:-
Chomutov Malibu -:-
Wizards Rapid Ústí -:-
Jerigo Interobal B -:-
10. kolo
Malibu Zlej sen -:-
Jablonec n/N. Chotěboř -:-
Herd Hradiště Jerigo -:-
Mělník B Wizards -:-
Kladno Interobal B -:-
Rapid Ústí Chomutov -:-
11. kolo
Chotěboř Kladno -:-
Zlej sen Rapid Ústí -:-
Chomutov Mělník B -:-
Interobal B Herd Hradiště -:-
Wizards Jablonec n/N. -:-
Jerigo Malibu -:-
12. kolo
Interobal B Malibu -:-
Chomutov Jablonec n/N. -:-
Kladno Herd Hradiště -:-
Zlej sen Mělník B -:-
Jerigo Rapid Ústí -:-
Wizards Chotěboř -:-
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace