2. liga-západ

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
21.09. 20:30 Jablonec Kladno 3:3
29.09. 20:00 Chotěboř Olympik B 3:3
29.09. 20:30 Malibu Chomutov 3:1
29.09. 20:00 Rapid Ústí Příbram 18:5
29.09. 20:30 Wizards Jerigo 2:5
30.09. 19:00 Liberec Č. Budějovice 5:4
2. kolo
05.10. 20:00 Jablonec Wizards 8:4
05.10. 20:00 Kladno Č. Budějovice 5:5
06.10. 19:00 Chomutov Chotěboř 5:5
07.10. 18:00 Olympik B Liberec 7:5
07.10. 19:00 Jerigo Příbram 6:2
07.10. 20:00 Rapid Ústí Malibu 5:2
3. kolo
12.10. 20:15 Příbram Jablonec 2:3
13.10. 20:30 Wizards Kladno 3:4
13.10. 20:00 Chotěboř Rapid Ústí 3:7
14.10. 18:00 Malibu Jerigo 5:5
14.10. 19:00 Č. Budějovice Olympik B 5:3
14.10. 19:00 Liberec Chomutov 4:4
4. kolo
19.10. 20:00 Jablonec Malibu 9:3
19.10. 20:00 Kladno Olympik B 8:2
19.10. 19:30 Liberec Rapid Ústí 1:6
20.10. 17:30 Jerigo Chotěboř 6:4
20.10. 20:30 Wizards Příbram 8:3
20.10. 18:00 Chomutov Č. Budějovice 2:13
5. kolo
26.10. 20:15 Příbram Kladno 3:10
26.10. 19:30 Liberec Jerigo 3:5
27.10. 20:30 Malibu Wizards 2:1
27.10. 20:00 Chotěboř Jablonec 6:4
28.10. 19:00 Olympik B Chomutov 29:2
28.10. 18:00 Č. Budějovice Rapid Ústí 5:3
6. kolo
02.11. 20:00 Rapid Ústí Olympik B 10:1
02.11. 20:00 Kladno Chomutov 13:1
02.11. 20:30 Jablonec Liberec 6:6
03.11. 20:00 Jerigo Č. Budějovice 4:7
03.11. 20:30 Wizards Chotěboř 2:2
04.11. 20:15 Příbram Malibu 5:7
7. kolo
10.11. 20:30 Malibu Kladno 0:8
10.11. 18:00 Wizards Liberec 3:11
10.11. 18:00 Chomutov Rapid Ústí 5:5
11.11. 19:00 Č. Budějovice Jablonec 3:3
11.11. 17:00 Chotěboř Příbram 12:5
11.11. 18:00 Olympik B Jerigo 4:4
8. kolo
16.11. 20:15 Příbram Liberec 4:5
16.11. 20:00 Kladno Rapid Ústí 6:4
16.11. 20:30 Wizards Č. Budějovice 6:11
16.11. 20:30 Jablonec Olympik B 9:1
17.11. 19:00 Jerigo Chomutov 9:3
17.11. 20:30 Malibu Chotěboř 4:3
9. kolo
24.11. 20:00 Rapid Ústí Jerigo -:-
24.11. 18:00 Chomutov Jablonec -:-
24.11. 20:00 Chotěboř Kladno -:-
25.11. 19:00 Č. Budějovice Příbram -:-
25.11. 19:00 Liberec Malibu -:-
25.11. 18:00 Olympik B Wizards -:-
10. kolo
Kladno Jerigo -:-
Příbram Olympik B -:-
Wizards Chomutov -:-
Chotěboř Liberec -:-
Jablonec Rapid Ústí -:-
Malibu Č. Budějovice -:-
11. kolo
Č. Budějovice Chotěboř -:-
Rapid Ústí Wizards -:-
Liberec Kladno -:-
Chomutov Příbram -:-
Olympik B Malibu -:-
Jerigo Jablonec -:-
12. kolo
Č. Budějovice Liberec -:-
Jerigo Wizards -:-
Olympik B Chotěboř -:-
Kladno Jablonec -:-
Chomutov Malibu -:-
24.12. 20:15 Příbram Rapid Ústí -:-
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace