VÝBĚR SOUTĚŽE
2. LIGA - VÝCHOD ZPRAVODAJSTVÍ
Rss kanály

2. liga-východ

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
27.09. 20:30 Jakubčovice Třinec 3:7
27.09. 20:00 Jeseník Hodonín B 0:5
27.09. 19:30 Baník VŠB Ostrava 4:6
28.09. 19:15 Žabinští Vlci Olomouc 4:6
28.09. 20:00 D. Loučky Zlín 5:8
28.09. 20:00 Vyškov Opava 6:0
2. kolo
04.10. 20:30 Jakubčovice Vyškov 3:5
04.10. 20:30 Opava Jeseník 5:0
04.10. 20:00 Třinec VŠB Ostrava 8:1
05.10. 20:00 Zlín Žabinští Vlci 1:5
06.10. 19:00 Olomouc Baník 4:1
06.10. 19:00 Hodonín B D. Loučky 8:4
3. kolo
11.10. 20:00 D. Loučky Opava 4:2
11.10. 20:00 VŠB Ostrava Olomouc 4:8
11.10. 20:00 Jeseník Jakubčovice 0:5
11.10. 20:00 Baník Zlín 3:8
12.10. 19:15 Žabinští Vlci Hodonín B 6:1
12.10. 20:00 Vyškov Třinec 5:2
4. kolo
18.10. 20:30 Jakubčovice D. Loučky 9:6
18.10. 20:00 Třinec Olomouc 5:6
18.10. 20:30 Opava Žabinští Vlci 2:7
18.10. 20:30 Hodonín B Baník 5:7
19.10. 20:00 Vyškov Jeseník 5:0
19.10. 20:00 Zlín VŠB Ostrava 8:3
5. kolo
24.10. 18:30 Olomouc Zlín 7:1
25.10. 20:00 VŠB Ostrava Hodonín B 6:2
25.10. 20:00 Jeseník Třinec 5:4
25.10. 20:00 Baník Opava 7:3
26.10. 20:00 D. Loučky Vyškov 9:9
26.10. 19:15 Žabinští Vlci Jakubčovice 9:4
6. kolo
01.11. 20:30 Opava VŠB Ostrava 2:10
01.11. 20:00 Jeseník D. Loučky 7:0
01.11. 20:00 Třinec Zlín 12:1
01.11. 20:30 Jakubčovice Baník 1:2
02.11. 20:00 Vyškov Žabinští Vlci 2:6
03.11. 19:00 Hodonín B Olomouc 6:6
7. kolo
08.11. 20:00 VŠB Ostrava Jakubčovice 5:4
08.11. 20:00 Baník Vyškov 2:4
09.11. 20:00 D. Loučky Třinec 5:6
09.11. 20:00 Zlín Hodonín B 6:2
09.11. 19:15 Žabinští Vlci Jeseník 1:1
10.11. 20:00 Olomouc Opava 10:4
8. kolo
15.11. 20:00 Opava Zlín -:-
15.11. 20:30 Jeseník Baník -:-
15.11. 20:00 Jakubčovice Olomouc -:-
16.11. 20:00 D. Loučky Žabinští Vlci -:-
16.11. 19:00 Vyškov VŠB Ostrava -:-
17.11. 18:00 Třinec Hodonín B -:-
9. kolo
VŠB Ostrava Jeseník -:-
Hodonín B Opava -:-
Baník D. Loučky -:-
Zlín Jakubčovice -:-
Žabinští Vlci Třinec -:-
Olomouc Vyškov -:-
10. kolo
Třinec Opava -:-
Jeseník Olomouc -:-
Vyškov Zlín -:-
Žabinští Vlci Baník -:-
Jakubčovice Hodonín B -:-
D. Loučky VŠB Ostrava -:-
11. kolo
VŠB Ostrava Žabinští Vlci -:-
Hodonín B Vyškov -:-
Baník Třinec -:-
Zlín Jeseník -:-
Olomouc D. Loučky -:-
Opava Jakubčovice -:-
12. kolo
Hodonín B Jeseník -:-
VŠB Ostrava Baník -:-
Opava Vyškov -:-
Olomouc Žabinští Vlci -:-
Třinec Jakubčovice -:-
Zlín D. Loučky -:-
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace