Divize A

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
06.10. 20:15 Legie Příbram Slatina 18:2
06.10. 20:20 Combix Liberec 5:6
06.10. 20:00 Benešov SKP Kolín 8:2
06.10. 19:15 HRASL Turnov 3:3
06.10. 19:30 Betis Kadaň Atletico 8:6
08.10. 19:30 Kobylisy Rakovník 4:6
2. kolo
13.10. 20:00 Legie Příbram Betis Kadaň 11:1
14.10. 20:00 Rakovník HRASL 10:7
14.10. 19:15 SKP Kolín Combix 4:5
15.10. 18:45 Atletico Benešov 6:5
15.10. 20:00 Slatina Turnov 3:3
15.10. 19:30 Liberec Kobylisy 5:2
3. kolo
20.10. 20:20 Combix Atletico 6:2
20.10. 20:00 Benešov Legie Příbram 2:9
20.10. 19:15 HRASL Liberec 4:11
20.10. 19:30 Betis Kadaň Slatina 9:8
20.10. 21:00 Kobylisy SKP Kolín 6:3
22.10. 19:00 Turnov Rakovník 9:3
4. kolo
27.10. 20:15 Legie Příbram Combix 7:4
27.10. 19:30 Betis Kadaň Benešov 4:10
27.10. 19:30 Liberec Turnov 3:6
28.10. 19:15 SKP Kolín HRASL 0:5
29.10. 19:30 Slatina Rakovník 2:21
29.10. 18:15 Atletico Kobylisy 2:7
5. kolo
03.11. 20:30 Rakovník Liberec 1:1
03.11. 20:20 Combix Betis Kadaň 4:1
03.11. 20:00 Benešov Slatina 4:6
03.11. 19:15 HRASL Atletico 6:7
03.11. 21:00 Kobylisy Legie Příbram 2:1
05.11. 19:00 Turnov SKP Kolín 4:2
6. kolo
10.11. 20:00 Benešov Combix 4:3
10.11. 19:30 Betis Kadaň Kobylisy 5:4
10.11. 20:15 Legie Příbram HRASL 4:4
11.11. 19:15 SKP Kolín Rakovník 7:1
12.11. 18:15 Atletico Turnov 4:4
12.11. 20:30 Slatina Liberec 7:3
7. kolo
17.11. 20:20 Combix Slatina 6:9
17.11. 19:15 HRASL Betis Kadaň 6:6
17.11. 19:30 Liberec SKP Kolín 7:4
17.11. 21:00 Kobylisy Benešov 6:4
19.11. 19:00 Turnov Legie Příbram 3:7
19.11. 17:30 Rakovník Atletico 0:10
8. kolo
24.11. 20:00 Benešov HRASL -:-
24.11. 19:30 Betis Kadaň Turnov -:-
24.11. 20:15 Legie Příbram Rakovník -:-
24.11. 20:20 Combix Kobylisy -:-
26.11. 18:15 Atletico Liberec -:-
26.11. 20:30 Slatina SKP Kolín -:-
9. kolo
01.12. 19:15 HRASL Combix -:-
01.12. 20:30 Rakovník Betis Kadaň -:-
02.12. 19:15 SKP Kolín Atletico -:-
03.12. 19:00 Turnov Benešov -:-
03.12. 18:30 Liberec Legie Příbram -:-
03.12. 19:30 Kobylisy Slatina -:-
10. kolo
Slatina Atletico -:-
Benešov Rakovník -:-
Betis Kadaň Liberec -:-
Kobylisy HRASL -:-
Legie Příbram SKP Kolín -:-
Combix Turnov -:-
11. kolo
Turnov Kobylisy -:-
SKP Kolín Betis Kadaň -:-
HRASL Slatina -:-
Liberec Benešov -:-
Rakovník Combix -:-
Atletico Legie Příbram -:-
12. kolo
SKP Kolín Benešov -:-
Turnov HRASL -:-
Atletico Betis Kadaň -:-
Rakovník Kobylisy -:-
Slatina Legie Příbram -:-
Liberec Combix -:-
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace