Divize A

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
07.10. 20:00 Benešov Olympik B 3:4
07.10. 19:15 Brandýsek HRASL 5:5
07.10. 20:30 Rakovník Slaný 0:7
07.10. 20:15 Legie Příbram Slatina 7:8
08.10. 19:15 Kolín Turnov 3:9
09.10. 20:15 Třebenice Teplice 3:10
2. kolo
14.10. 20:15 Legie Příbram Třebenice 13:6
16.10. 18:15 Teplice Benešov 6:2
16.10. 19:30 Slatina HRASL 8:5
16.10. 18:00 Olympik B Kolín 14:3
16.10. 19:00 Turnov Rakovník 13:2
16.10. 11:00 Slaný Brandýsek 6:2
3. kolo
21.10. 20:45 HRASL Slaný 11:5
21.10. 20:00 Benešov Legie Příbram 6:5
21.10. 19:15 Brandýsek Turnov 4:5
21.10. 20:30 Rakovník Olympik B 2:2
22.10. 19:15 Kolín Teplice 4:4
23.10. 20:15 Třebenice Slatina 2:9
4. kolo
28.10. 20:15 Legie Příbram Kolín 13:6
30.10. 18:15 Teplice Rakovník 5:1
30.10. 18:00 Olympik B Brandýsek 10:4
30.10. 20:15 Třebenice Benešov 11:3
30.10. 19:00 Turnov HRASL 3:3
30.10. 19:30 Slatina Slaný 5:10
5. kolo
04.11. 20:45 HRASL Olympik B 4:5
04.11. 20:00 Benešov Slatina 2:5
04.11. 20:30 Rakovník Legie Příbram 8:6
05.11. 19:15 Kolín Třebenice 9:6
06.11. 18:15 Brandýsek Teplice 7:7
06.11. 11:00 Slaný Turnov 3:8
6. kolo
11.11. 20:00 Benešov Kolín 7:7
11.11. 20:15 Legie Příbram Brandýsek 8:8
13.11. 18:00 Olympik B Slaný 8:6
13.11. 20:45 Třebenice Rakovník 6:11
13.11. 19:30 Slatina Turnov 5:2
13.11. 19:15 Teplice HRASL 9:2
7. kolo
18.11. 19:15 Brandýsek Třebenice 10:8
18.11. 20:30 Rakovník Benešov 12:3
18.11. 20:45 HRASL Legie Příbram 10:0
20.11. 19:00 Turnov Olympik B 5:6
20.11. 11:00 Slaný Teplice 3:14
20.11. 18:45 Kolín Slatina 11:7
8. kolo
25.11. 20:00 Benešov Brandýsek 6:7
25.11. 20:15 Legie Příbram Slaný 9:4
26.11. 19:15 Kolín Rakovník 8:11
26.11. 19:15 Teplice Turnov 9:3
27.11. 20:00 Slatina Olympik B 6:8
27.11. 20:15 Třebenice HRASL 4:8
9. kolo
02.12. 19:15 Brandýsek Kolín 2:9
02.12. 20:30 Rakovník Slatina 10:5
02.12. 20:45 HRASL Benešov 8:6
04.12. 18:00 Olympik B Teplice 10:8
04.12. 19:00 Turnov Legie Příbram 5:2
04.12. 11:00 Slaný Třebenice 9:5
10. kolo
09.12. 20:15 Třebenice Turnov 5:8
09.12. 20:30 Rakovník Brandýsek 5:4
09.12. 20:15 Legie Příbram Olympik B 8:9
09.12. 20:00 Benešov Slaný 8:4
10.12. 19:15 Kolín HRASL 2:11
11.12. 19:30 Slatina Teplice 6:6
11. kolo
16.12. 20:45 HRASL Rakovník 6:7
17.12. 14:15 Brandýsek Slatina 3:11
18.12. 11:00 Slaný Kolín 0:0
18.12. 20:15 Teplice Legie Příbram 4:4
18.12. 18:00 Olympik B Třebenice 10:5
04.01. 20:00 Turnov Benešov 7:3
12. kolo
06.01. 19:15 HRASL Brandýsek 9:5
07.01. 19:15 Teplice Třebenice 8:1
08.01. 11:00 Slaný Rakovník 3:8
08.01. 19:30 Slatina Legie Příbram 7:6
08.01. 19:00 Turnov Kolín 8:3
08.01. 18:00 Olympik B Benešov 8:5
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace