Divize D

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
12.11. 14:20 Nebelvír Orel H.K. 2:9
19.11. 09:00 H. Městec Stojice 1:4
02.12. 16:50 Peliny Ch. Choceň 2:2
10.12. 12:00 Forza Juventus 2:2
16.12. 17:50 Flamengo Třebeš 7:3
2. kolo
11.11. 18:00 Forza Peliny Ch. 1:1
11.11. 20:40 Juventus Choceň 4:6
12.11. 11:40 Stojice Flamengo 2:3
12.11. 09:00 H. Městec Třebeš 9:0
12.11. 12:30 Nebelvír Kameničky 1:3
3. kolo
11.11. 19:45 Forza Choceň 0:2
11.11. 18:55 Juventus Peliny Ch. 1:1
12.11. 13:25 Orel H.K. Kameničky 3:5
12.11. 10:45 H. Městec Flamengo 4:4
12.11. 09:55 Stojice Třebeš 8:1
4. kolo
18.11. 17:10 Forza Třebeš 4:2
18.11. 14:30 Juventus Flamengo 1:1
19.11. 15:00 Peliny Ch. Nebelvír 0:5
19.11. 09:55 Kameničky Stojice 0:4
19.11. 17:40 Choceň Orel H.K. 2:4
5. kolo
18.11. 15:25 Forza Flamengo 2:1
18.11. 16:15 Juventus Třebeš 1:2
19.11. 10:50 H. Městec Kameničky 2:3
19.11. 16:45 Peliny Ch. Orel H.K. 0:5
19.11. 15:55 Choceň Nebelvír 3:2
6. kolo
02.12. 19:40 Nebelvír Třebeš 1:4
02.12. 17:00 Orel H.K. Flamengo 6:4
02.12. 15:00 Peliny Ch. Kameničky 3:4
03.12. 11:40 Forza Stojice 6:4
03.12. 09:00 Juventus H. Městec 3:7
7. kolo
02.12. 15:55 Choceň Kameničky 3:2
02.12. 18:45 Orel H.K. Třebeš 4:1
02.12. 17:55 Nebelvír Flamengo 0:4
03.12. 09:55 Forza H. Městec 2:3
03.12. 10:45 Juventus Stojice 3:8
8. kolo
09.12. 11:40 H. Městec Nebelvír 5:2
09.12. 09:00 Stojice Orel H.K. 2:2
10.12. 12:55 Juventus Kameničky 2:5
10.12. 14:25 Třebeš Peliny Ch. 1:11
10.12. 11:45 Flamengo Choceň 3:1
9. kolo
09.12. 10:45 Stojice Nebelvír 3:3
09.12. 09:55 H. Městec Orel H.K. 5:2
10.12. 12:40 Třebeš Choceň 3:7
10.12. 13:50 Forza Kameničky 1:2
10.12. 13:30 Flamengo Peliny Ch. 3:4
10. kolo
16.12. 16:00 Flamengo Kameničky 1:4
17.12. 17:40 Peliny Ch. Stojice 5:3
17.12. 15:00 Choceň H. Městec 5:7
17.12. 11:40 Juventus Orel H.K. 1:2
17.12. 09:00 Forza Nebelvír 1:1
11. kolo
16.12. 16:55 Třebeš Kameničky 4:4
17.12. 09:55 Juventus Nebelvír 5:2
17.12. 16:45 Choceň Stojice 2:8
17.12. 15:55 Peliny Ch. H. Městec 3:4
17.12. 10:45 Forza Orel H.K. 2:5
12. kolo
07.01. 09:55 Nebelvír Orel H.K. 3:1
13.01. 10:00 Stojice H. Městec 5:2
20.01. 08:00 Peliny Ch. Choceň 5:0
28.01. 16:30 Třebeš Flamengo 1:0
03.02. 14:55 Juventus Forza 3:3
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace