Divize E

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
28.09. 20:00 D. Loučky B Kalábek 4:5
28.09. 20:00 Nasan Brno Hodonín B 1:2
28.09. 20:00 A. Vyškov Hustopeče 4:10
29.09. 20:00 Kloboučky Blansko 10:6
30.09. 19:15 Vinohrady B-P Vyškov 4:4
2. kolo
05.10. 20:15 Arsenal A. Vyškov 14:3
05.10. 20:00 B-P Vyškov Nasan Brno 1:1
05.10. 20:00 Blansko D. Loučky B 6:3
06.10. 19:15 Kalábek Vinohrady 4:3
06.10. 20:00 Hustopeče Kloboučky 7:3
3. kolo
12.10. 20:00 Nasan Brno Kalábek 3:6
12.10. 20:00 D. Loučky B Hustopeče 6:3
13.10. 20:00 Kloboučky Arsenal 7:5
14.10. 20:15 Vinohrady Blansko 4:5
14.10. 20:00 Hodonín B B-P Vyškov 3:4
4. kolo
19.10. 20:45 Blansko Nasan Brno 6:4
19.10. 20:00 A. Vyškov Kloboučky 2:3
19.10. 20:15 Arsenal D. Loučky B 5:7
20.10. 20:00 Hustopeče Vinohrady 8:6
20.10. 19:15 Kalábek Hodonín B 3:5
5. kolo
26.10. 20:45 Blansko Hodonín B 8:5
26.10. 20:00 B-P Vyškov Kalábek 1:9
26.10. 20:00 Nasan Brno Hustopeče 6:7
27.10. 20:00 D. Loučky B A. Vyškov 6:1
28.10. 19:15 Vinohrady Arsenal 3:5
6. kolo
02.11. 20:00 A. Vyškov Vinohrady 2:5
02.11. 20:15 Arsenal Nasan Brno 6:3
02.11. 20:45 Blansko B-P Vyškov 5:6
03.11. 19:00 Hustopeče Hodonín B 5:6
03.11. 20:00 Kloboučky D. Loučky B 5:2
7. kolo
09.11. 20:00 Nasan Brno A. Vyškov 2:4
09.11. 20:00 B-P Vyškov Hustopeče 11:11
09.11. 20:30 Hodonín B Arsenal 7:3
10.11. 19:15 Kalábek Blansko 3:4
11.11. 19:15 Vinohrady Kloboučky 4:8
8. kolo
16.11. 20:00 A. Vyškov Hodonín B 5:5
16.11. 20:15 Arsenal B-P Vyškov 7:3
17.11. 21:00 Kalábek Hustopeče 10:8
17.11. 20:00 D. Loučky B Vinohrady 5:2
18.11. 20:00 Kloboučky Nasan Brno 11:2
9. kolo
23.11. 20:00 B-P Vyškov A. Vyškov 3:4
23.11. 20:45 Blansko Hustopeče 5:3
23.11. 20:00 Nasan Brno D. Loučky B 2:7
24.11. 19:15 Kalábek Arsenal 5:6
25.11. 19:30 Hodonín B Kloboučky 2:6
10. kolo
30.11. 20:15 Arsenal Blansko 6:9
30.11. 20:00 A. Vyškov Kalábek 5:4
01.12. 20:00 D. Loučky B Hodonín B 4:7
01.12. 20:00 Kloboučky B-P Vyškov 9:4
02.12. 19:15 Vinohrady Nasan Brno 2:1
11. kolo
07.12. 20:00 B-P Vyškov D. Loučky B 8:7
07.12. 20:45 Blansko A. Vyškov 4:11
08.12. 19:15 Kalábek Kloboučky 10:6
08.12. 19:00 Hustopeče Arsenal 1:2
09.12. 20:00 Hodonín B Vinohrady 2:6
12. kolo
14.12. 20:45 Blansko Kloboučky -:-
14.12. 20:00 B-P Vyškov Vinohrady -:-
15.12. 19:00 Hustopeče A. Vyškov -:-
15.12. 19:15 Kalábek D. Loučky B -:-
16.12. 19:00 Hodonín B Nasan Brno -:-
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace