Divize E

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
06.10. 20:45 Blansko Hodonín B 10:6
06.10. 20:00 Vyškov B Toka 6:4
06.10. 20:15 Mitra Štěpán Vyškov 9:9
07.10. 19:15 Kalábek Arsenal 13:5
07.10. 20:15 Oslavany D. Loučky 2:6
07.10. 20:00 Kloboučky Nasan Brno 1:3
2. kolo
13.10. 20:15 Arsenal Kloboučky 8:1
13.10. 20:15 Toka Štěpán Vyškov 7:4
13.10. 20:00 Nasan Brno Oslavany 6:3
14.10. 20:00 D. Loučky Blansko 1:1
14.10. 20:00 Vyškov B Kalábek 8:7
15.10. 19:30 Hodonín B Mitra 11:3
3. kolo
20.10. 20:45 Blansko Nasan Brno 6:6
20.10. 20:00 Štěpán Vyškov Hodonín B 4:3
20.10. 20:15 Mitra D. Loučky 5:5
21.10. 20:15 Oslavany Arsenal 1:5
21.10. 20:00 Kloboučky Vyškov B 9:7
21.10. 21:10 Kalábek Toka 8:2
4. kolo
27.10. 20:15 Toka Hodonín B 5:6
27.10. 20:15 Arsenal Blansko 6:11
27.10. 20:00 Nasan Brno Mitra 1:11
28.10. 20:00 Vyškov B Oslavany 7:2
28.10. 19:15 Kalábek Kloboučky 9:2
28.10. 20:00 D. Loučky Štěpán Vyškov 5:1
5. kolo
03.11. 20:30 Hodonín B D. Loučky 4:3
03.11. 20:00 Štěpán Vyškov Nasan Brno 8:2
03.11. 20:15 Mitra Arsenal 6:10
04.11. 20:15 Oslavany Kalábek 0:5
04.11. 20:00 Kloboučky Toka 8:5
09.02. 20:45 Blansko Vyškov B 14:1
6. kolo
10.11. 20:15 Arsenal Štěpán Vyškov 3:4
10.11. 20:15 Toka D. Loučky 9:5
11.11. 20:00 Kloboučky Oslavany 9:3
11.11. 19:15 Kalábek Blansko 5:2
12.11. 18:30 Vyškov B Mitra 15:5
16.02. 20:00 Nasan Brno Hodonín B 5:0
17. kolo
11.11. 20:00 Hodonín B Nasan Brno 6:5
16.02. 20:15 Mitra Vyškov B 12:4
16.02. 20:00 Štěpán Vyškov Arsenal 6:6
17.02. 20:15 Oslavany Kloboučky 3:6
18.02. 18:00 Blansko Kalábek 4:7
18.03. 20:00 D. Loučky Toka 5:3
18. kolo
16.11. 20:15 Arsenal Hodonín B 5:9
23.02. 20:00 Nasan Brno D. Loučky 4:4
23.02. 20:15 Toka Oslavany 8:4
23.02. 20:00 Vyškov B Štěpán Vyškov 3:12
25.02. 21:00 Kalábek Mitra 4:6
25.02. 16:30 Kloboučky Blansko 3:5
7. kolo
17.11. 20:00 Štěpán Vyškov Vyškov B 7:4
17.11. 20:15 Mitra Kalábek 4:5
18.11. 20:15 Oslavany Toka 2:4
18.11. 20:00 D. Loučky Nasan Brno 4:3
03.12. 18:00 Blansko Kloboučky 4:1
23.02. 20:30 Hodonín B Arsenal 3:2
8. kolo
24.11. 20:15 Arsenal D. Loučky 6:5
25.11. 20:00 Kloboučky Mitra 5:2
25.11. 19:15 Kalábek Štěpán Vyškov 7:8
25.11. 19:15 Vyškov B Hodonín B 5:4
03.02. 20:15 Oslavany Blansko 6:16
09.02. 20:15 Toka Nasan Brno 4:13
9. kolo
01.12. 20:00 Štěpán Vyškov Kloboučky 1:6
01.12. 20:00 Nasan Brno Arsenal 3:1
01.12. 20:15 Mitra Oslavany 11:6
01.12. 20:45 Blansko Toka 13:5
01.12. 20:30 Hodonín B Kalábek 5:5
02.12. 20:00 D. Loučky Vyškov B 9:6
10. kolo
08.12. 20:15 Toka Arsenal 9:6
08.12. 20:45 Blansko Mitra 19:3
08.12. 20:00 Vyškov B Nasan Brno 6:3
09.12. 20:15 Oslavany Štěpán Vyškov 2:6
09.12. 20:00 Kloboučky Hodonín B 5:7
09.12. 17:00 Kalábek D. Loučky 4:3
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace