VÝBĚR SOUTĚŽE
DIVIZE F ZPRAVODAJSTVÍ
Rss kanály

Divize F

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
01.11. 20:15 Nový Jičín USK Ostrava 16:6
01.11. 19:00 SK Krmelín Orlová 3:4
01.11. 21:00 Trojanovice Tornádo 6:3
03.11. 18:15 Komárovice FU Kopřivnice 1:2
03.11. 19:00 Malé Hoštice Kopřivnice 10:8
03.11. 18:00 Odry Vítkovice 7:3
2. kolo
08.11. 20:00 Tornádo Malé Hoštice 8:10
08.11. 18:45 FU Kopřivnice Orlová 5:5
08.11. 20:15 Vítkovice Nový Jičín 7:6
09.11. 19:15 Komárovice Odry 7:8
09.11. 19:50 USK Ostrava Trojanovice 8:3
09.11. 18:30 Kopřivnice SK Krmelín 2:2
3. kolo
15.11. 20:15 Nový Jičín Komárovice 6:9
15.11. 21:00 Trojanovice Vítkovice 8:4
15.11. 19:00 SK Krmelín Tornádo 5:7
16.11. 18:00 Odry FU Kopřivnice 9:3
17.11. 19:00 Malé Hoštice USK Ostrava 14:8
17.11. 18:30 Orlová Kopřivnice 6:7
4. kolo
22.11. 18:45 FU Kopřivnice Kopřivnice 4:0
22.11. 20:00 Tornádo Orlová 12:10
22.11. 20:15 Vítkovice Malé Hoštice 5:4
23.11. 18:00 Odry Nový Jičín 7:8
24.11. 18:15 Komárovice Trojanovice 8:5
24.11. 15:50 USK Ostrava SK Krmelín 3:1
5. kolo
29.11. 19:30 Nový Jičín FU Kopřivnice 2:2
29.11. 21:00 Trojanovice Odry 4:6
29.11. 19:00 SK Krmelín Vítkovice 2:6
29.11. 19:45 Orlová USK Ostrava 6:5
30.11. 18:30 Kopřivnice Tornádo 8:2
01.12. 19:00 Malé Hoštice Komárovice 9:5
6. kolo
06.12. 18:45 FU Kopřivnice Tornádo 5:3
06.12. 20:15 Vítkovice Orlová 3:2
07.12. 18:00 Odry Malé Hoštice 8:6
07.12. 19:15 Komárovice SK Krmelín 4:0
07.12. 17:15 Nový Jičín Trojanovice 5:8
08.12. 20:35 USK Ostrava Kopřivnice 9:6
7. kolo
13.12. 19:00 SK Krmelín Odry 3:6
13.12. 19:45 Orlová Komárovice 8:7
14.12. 20:15 Kopřivnice Vítkovice 2:2
14.12. 16:30 Trojanovice FU Kopřivnice 4:6
15.12. 19:00 Malé Hoštice Nový Jičín 12:6
12.01. 00:00 Tornádo USK Ostrava 12:4
8. kolo
20.12. 21:00 Trojanovice Malé Hoštice 4:6
20.12. 20:15 Vítkovice Tornádo 3:6
20.12. 20:15 Nový Jičín SK Krmelín 7:5
20.12. 18:45 FU Kopřivnice USK Ostrava 13:1
21.12. 18:00 Odry Orlová 3:6
22.12. 18:15 Komárovice Kopřivnice 4:7
9. kolo
03.01. 19:00 SK Krmelín Trojanovice 3:3
03.01. 20:00 Tornádo Komárovice 5:16
04.01. 18:30 Kopřivnice Odry 2:9
05.01. 18:20 USK Ostrava Vítkovice 5:6
05.01. 19:00 Malé Hoštice FU Kopřivnice 4:6
12.01. 17:00 Orlová Nový Jičín 4:7
10. kolo
10.01. 18:45 FU Kopřivnice Vítkovice 7:2
10.01. 21:00 Trojanovice Orlová 11:7
10.01. 20:15 Nový Jičín Kopřivnice 7:4
11.01. 18:00 Odry Tornádo 4:8
12.01. 19:00 Malé Hoštice SK Krmelín 9:3
12.01. 19:15 Komárovice USK Ostrava 8:4
11. kolo
17.01. 19:45 Orlová Malé Hoštice 12:9
17.01. 19:00 SK Krmelín FU Kopřivnice 1:4
17.01. 20:00 Tornádo Nový Jičín 0:10
17.01. 20:15 Vítkovice Komárovice 5:4
18.01. 18:30 Kopřivnice Trojanovice 3:4
19.01. 19:20 USK Ostrava Odry 6:7
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace