KP Jižní Morava

Los a výsledky soutěže

» strana
1. kolo
06.10. 20:15 Technika Hustopeče 5:10
06.10. 20:15 Sokolnice Atraps B 3:4
07.10. 17:45 Panama Líšeň 3:4
07.10. 20:00 Inexis Vinohrady 2:6
08.10. 17:30 Helas B Tomson 4:2
08.10. 19:00 Gladiators FPO Blansko 4:2
08.10. 19:15 Troubsko Vyškov 12:4
2. kolo
13.10. 20:45 FPO Blansko Helas B 5:7
13.10. 20:15 Sokolnice Troubsko 6:8
13.10. 20:00 Vyškov Gladiators 1:4
14.10. 19:15 Tomson Technika 4:4
14.10. 19:00 Hustopeče Inexis 9:2
15.10. 19:15 Vinohrady Panama 1:1
15.10. 19:00 Atraps B Líšeň 6:3
3. kolo
20.10. 20:15 Technika FPO Blansko 8:4
20.10. 20:15 Líšeň Vinohrady 2:9
21.10. 17:45 Inexis Tomson 5:2
21.10. 17:45 Panama Hustopeče 0:7
22.10. 19:15 Troubsko Atraps B 5:5
22.10. 19:00 Helas B Vyškov 19:5
09.11. 21:00 Gladiators Sokolnice 8:4
4. kolo
27.10. 20:00 Vyškov Technika 2:5
27.10. 20:45 FPO Blansko Inexis 1:7
27.10. 20:15 Sokolnice Helas B 3:5
28.10. 19:00 Hustopeče Líšeň 11:0
28.10. 21:00 Tomson Panama 1:4
29.10. 19:00 Atraps B Vinohrady 1:2
29.10. 19:15 Troubsko Gladiators 8:2
5. kolo
03.11. 20:15 Technika Sokolnice 8:4
03.11. 20:15 Líšeň Tomson 2:6
04.11. 19:00 Panama FPO Blansko 4:1
04.11. 17:45 Inexis Vyškov 5:2
05.11. 18:30 Helas B Troubsko 3:4
05.11. 19:15 Gladiators Atraps B 1:5
05.11. 19:15 Vinohrady Hustopeče 5:6
6. kolo
10.11. 20:15 Sokolnice Inexis 3:8
10.11. 20:00 Vyškov Panama 3:5
10.11. 20:45 FPO Blansko Líšeň 8:5
11.11. 21:00 Tomson Vinohrady 2:3
12.11. 19:15 Troubsko Technika 6:2
12.11. 19:00 Atraps B Hustopeče 2:2
12.11. 19:00 Gladiators Helas B 1:1
7. kolo
17.11. 20:15 Technika Gladiators 3:2
17.11. 20:15 Líšeň Vyškov 2:2
17.11. 19:00 Panama Sokolnice 3:0
18.11. 18:45 Inexis Troubsko 4:9
19.11. 19:15 Vinohrady FPO Blansko 4:2
19.11. 18:30 Helas B Atraps B 4:4
10.02. 19:00 Hustopeče Tomson 7:2
8. kolo
24.11. 20:45 FPO Blansko Hustopeče 2:2
24.11. 20:15 Sokolnice Líšeň 7:0
24.11. 20:00 Vyškov Vinohrady 0:7
25.11. 19:00 Helas B Technika 11:2
26.11. 19:00 Gladiators Inexis 5:3
26.11. 19:15 Troubsko Panama 4:4
26.11. 19:30 Atraps B Tomson 5:5
9. kolo
01.12. 20:15 Technika Atraps B 2:4
01.12. 20:15 Líšeň Troubsko 4:7
02.12. 19:00 Hustopeče Vyškov 18:2
02.12. 21:00 Tomson FPO Blansko 3:4
03.12. 19:15 Vinohrady Sokolnice 4:3
03.12. 19:00 Panama Gladiators 0:5
10.02. 18:00 Inexis Helas B 2:15
10. kolo
08.12. 20:15 Technika Inexis 6:3
08.12. 20:15 Sokolnice Hustopeče 1:6
09.12. 19:15 Helas B Panama 6:0
09.12. 19:30 Vyškov Tomson 0:14
10.12. 19:00 Gladiators Líšeň 3:6
10.12. 19:30 Atraps B FPO Blansko 2:6
10.12. 19:15 Troubsko Vinohrady 2:4
11. kolo
15.12. 20:15 Líšeň Helas B 1:5
16.12. 21:00 Tomson Sokolnice 3:7
16.12. 19:00 Hustopeče Troubsko 11:4
16.12. 17:45 Inexis Atraps B 7:8
17.12. 19:00 Panama Technika 1:9
17.12. 19:15 Vinohrady Gladiators 3:2
10.02. 18:30 FPO Blansko Vyškov 19:1
12. kolo
05.01. 20:15 Sokolnice FPO Blansko 4:10
06.01. 18:45 Technika Líšeň 3:3
06.01. 20:00 Inexis Panama 1:2
07.01. 19:15 Troubsko Tomson 4:3
07.01. 17:30 Helas B Vinohrady 2:4
07.01. 19:00 Atraps B Vyškov 5:2
07.01. 19:00 Gladiators Hustopeče 6:9
» strana
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace