1. FUTSAL liga

12. kolo

Aktuální zápasy
SK Slavia Praha01.12. 18:30
6:3
FC Démoni Česká Lípa
6' Ondřej Míča (Antonín Hrdina)
15' Antonín Hrdina
17' Jiří Novotný
20' Antonín Hrdina (Ondřej Míča)
33' Jan Homola (Martin Směřička)
14' Tomáš Fichtner (Milan Bialek)
33' (V) Břetislav Tvrzník
33' Ondřej Havrda (Tomáš Fichtner)
40' Stanislav Bejda (Martin Švec)
Helas Brno08.12. 19:30
2:5
Nejzbach Vysoké Mýto
5' Ivan Šarkózy (Jan Ovčačík)
27' Stanislav Lerch (Ivan Šarkózy)
11' Václav Sklenář (David Novák)
21' Petr Vladyka (Martin Šabata)
25' Roman Michalec (Martin Šabata)
30' Václav Sklenář (David Novák)
38' Václav Sklenář (Martin Šabata)
SK Interobal Plzeň08.12. 20:00
2:5
AC Sparta Praha
9' Michal Štrajt (Tomáš Vnuk)
18' Tomáš Vnuk (Zdeněk Sláma)
10' Gustavo Steinwandter (Azem Brahimi)
12' Marcelo (Diego Fogaca)
15' Michal Belej
27' Diego Fogaca ( Marcelo)
35' Marcelo (Azem Brahimi)
Svarog FC Teplice08.12. 20:00
3:5
Gardenline Litoměřice
18' Cleodon Neto
26' David Černý (Jiří Baran)
29' Edilson Nene ( Cleodon Neto)
4' Rodrigo Taverna (Anibal Amaro Vagner)
13' Douglas Graciano (Rodrigo Taverna)
22' Radim Záruba (Radek Hrdý)
29' Radim Záruba (Douglas Graciano)
36' Michal Kovács
FK ERA-PACK Chrudim08.12. 20:00
5:0
SKP Ocel Třinec
6' Max ( Felipe)
8' Michal Mareš (Tomáš Koudelka)
22' Max ( Felipe)
32' Felipe (Roman Mareš)
33' Max
SK Olympik Mělník08.12. 20:00
4:2
AC Gamaspol Jeseník
23' Dominik Zdržálek (Josef Gabčo)
32' Josef Gabčo (Patrik Mažári)
37' Dominik Šup
37' Josef Gabčo
5' Jan Vavrač (Martin Furik)
24' Jakub Řezníček
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 12 11 1 0 62:16 34 V V V
2. 12 10 1 1 63:38 31 P V V
3. 12 8 2 2 62:36 26 V V P
4. 12 8 0 4 46:34 24 V V V
5. 12 6 2 4 40:34 20 V P V
6. 12 6 0 6 60:52 18 P P V
7. 12 6 0 6 53:53 18 V P P
8. 12 5 0 7 43:48 15 V V P
9. 12 3 0 9 40:64 9 V P V
10. 12 1 3 8 29:52 6 P V P
11. 12 1 2 9 26:56 5 P P P
12. 12 1 1 10 24:65 4 P P P

Týmu Svarog Teplice budou po skončení soutěže odečteny 3 body

Příští kolo
15.12.19:30HelasMělník
15.12.20:00Nejzbach VMSlavia
15.12.20:00JeseníkERA-PACK
15.12.20:00TřinecTeplice
15.12.20:30GardenlinePlzeň
17.12.20:00SpartaČ. Lípa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace