Chance futsal liga

3. kolo

Aktuální zápasy
Helas Brno30.09. 19:30
6:10
FC Benago Zruč n/S.
13' David Cupák (Jiří Mužík)
15' Jan Ovčačík (David Cupák)
17' Jan Ovčačík
21' Jiří Mužík (Marek Konečný)
32' Vojtěch Cupák (Jakub Lidmila)
39' Jan Ovčačík (Stanislav Lerch)
7' Michal Belej (Leonardo Silva)
11' André Galvao (Leonardo Silva)
20' Michal Belej (Tomáš Vnuk)
21' André Galvao (Tomáš Vnuk)
23' Michal Belej (André Galvao)
25' Tomáš Vnuk (Michal Belej)
29' Michal Belej (Diego Fogaca)
33' André Galvao (Michal Belej)
39' Diego Fogaca (Michal Belej)
40' André Galvao
SKP Ocel Třinec30.09. 20:00
6:4
Gardenline Litoměřice
9' David Kantor (Dariusz Sierota)
17' Dariusz Sierota (Jaroslav Slavík)
18' Dariusz Sierota (David Kantor)
22' Jaroslav Slavík (David Kantor)
30' Jaroslav Hudzieczek (Dariusz Sierota)
38' Martin Sikora
29' Rodrigo Taverna (Rafael Silva)
30' Leonardo (Andrei Grolli)
31' František Sedláček (Rafael Silva)
34' Leonardo (Rafael Silva)
Nejzbach Vysoké Mýto30.09. 20:00
4:2
SK Interobal Plzeň
8' David Novák (Jaroslav Kubát)
14' Jaroslav Kubát (Václav Sklenář)
15' Lukáš Merkl (Libor Gerčák)
34' Petr Vladyka (Václav Sklenář)
27' Lukáš Hibler (Pavel Stejskal)
32' Pavel Stejskal (Marko Hudaček)
FK ERA-PACK Chrudim30.09. 20:00
3:1
FC Démoni Česká Lípa
6' Matěj Slováček (Radim Záruba)
15' Felipe
40' Tomáš Koudelka
17' Ondřej Havrda
FC Tango Hodonín30.09. 20:30
8:4
Mados Hradec Králové
2' Marek Belaník
3' Čeněk Cenek (Jakub Řezníček)
7' Dimostenis Chadzidis
25' Tomáš Buršík (Marek Belaník)
27' Milan Svoboda
32' Dimostenis Chadzidis
35' Tomáš Veselovský
40' Jakub Řezníček (Milan Svoboda)
21' Roman Jelínek (Martin Friedl)
22' Roman Jelínek
26' Dominik Zdržálek
33' Roman Jelínek
SK Slavia Praha05.10. 19:05
3:2
AC Sparta Praha
20' Jiří Novotný (Petr Oliva)
24' Michal Salák (Antonín Hrdina)
34' Jiří Novotný (Antonín Hrdina)
11' Jan Křemen (Martin Sop)
35' Jan Křemen (Miroslav Rott)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 3 3 0 0 29:12 9 V V V
2. 3 2 1 0 8:4 7 V R V
3. 3 2 0 1 12:10 6 V P V
4. 3 1 1 1 17:15 4 R P V
5. 3 1 1 1 7:7 4 V R P
6. 3 1 1 1 10:11 4 R V P
7. 3 1 1 1 11:19 4 P R V
8. 3 1 0 2 7:8 3 P P V
9. 3 1 0 2 11:13 3 P V P
10. 3 1 0 2 14:19 3 V P P
11. 3 1 0 2 11:16 3 P V P
12. 3 0 1 2 8:11 1 P R P
Příští kolo
08.09.20:00SlaviaNejzbach VM
08.09.20:00MělníkHelas
08.09.20:00ERA-PACKJeseník
08.09.20:00TepliceTřinec
08.09.20:00PlzeňGardenline
08.09.20:30Č. LípaSparta
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace