1. FUTSAL liga

1. kolo

Aktuální zápasy
Gardenline Litoměřice01.09. 20:00
5:1
Svarog FC Teplice
7' Douglas Graciano (Petr Zapletal)
20' Radek Hrdý (Matouš Kubelka)
26' Anibal Amaro Vagner
28' Radek Hrdý
39' Radek Hrdý
27' Borges (Edilson Nene)
AC Gamaspol Jeseník01.09. 20:00
3:1
SK Olympik Mělník
16' Martin Furik (Jan Vavrač)
17' David Macura (Marek Kozelský)
25' Jan Vavrač
13' Jan Rolenc (Jiří Vokoun)
Nejzbach Vysoké Mýto01.09. 20:00
8:3
Helas Brno
2' (V) Roman Michalec
4' David Novák (Václav Sklenář)
6' Petr Vladyka (Jakub Vágner)
17' Michal Jiráský
22' Jakub Vágner (Petr Vladyka)
27' David Novák (Václav Sklenář)
34' Roman Michalec (Jakub Vágner)
36' Libor Gerčák
7' (V) Martin Kasálek
32' Pavel Outrata (Martin Kasálek)
35' Martin Kasálek (Ivan Lacko)
FC Démoni Česká Lípa02.09. 20:30
3:5
SK Slavia Praha
18' Ondřej Havrda
32' Tomáš Kotek (Tomáš Fichtner)
38' Martin Švec (Jan Bažant)
1' Martin Směřička
21' Antonín Hrdina
25' Djokica Aršovski (Jiří Novotný)
28' Martin Směřička
38' Martin Směřička (Antonín Hrdina)
AC Sparta Praha05.09. 20:30
4:4
SK Interobal Plzeň
12' Lucas Moreira ( Amadeu)
14' Wilde ( Pimpolho)
17' Amadeu
37' Michal Belej ( Pimpolho)
10' Zdeněk Sláma (Michal Štrajt)
15' Michal Štrajt
36' Zdeněk Sláma (Tomáš Abrham)
36' Tomáš Abrham (Zdeněk Sláma)
SKP Ocel Třinec20.09. 20:00
3:7
FK ERA-PACK Chrudim
7' Filip Przyczko (Filip Buryan)
9' Filip Przyczko
39' Filip Przyczko (Lukáš Baron)
1' Max (Michal Mareš)
4' Max
12' Matěj Slováček (Tomáš Koudelka)
13' Tomáš Koudelka (David Drozd)
27' Marcel Rodek (Roman Mareš)
37' Matěj Slováček ( Max)
40' Marcel Rodek (Michal Mareš)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 1 1 0 0 8:3 3 V
2. 1 1 0 0 7:3 3 V
3. 1 1 0 0 5:1 3 V
4. 1 1 0 0 5:3 3 V
5. 1 1 0 0 3:1 3 V
6. 1 0 1 0 4:4 1 R
7. 1 0 1 0 4:4 1 R
8. 1 0 0 1 3:5 0 P
9. 1 0 0 1 1:3 0 P
10. 1 0 0 1 3:7 0 P
11. 1 0 0 1 1:5 0 P
12. 1 0 0 1 3:8 0 P

Týmu Svarog Teplice budou po skončení soutěže odečteny 3 body

Příští kolo
06.12.19:30SlaviaČ. Lípa
08.12.19:30HelasNejzbach VM
08.12.20:00PlzeňSparta
08.12.20:00TepliceGardenline
08.12.20:00ERA-PACKTřinec
08.12.20:00MělníkJeseník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace