1. FUTSAL liga

4. kolo

Aktuální zápasy
SK Slavia Praha29.09. 20:00
8:2
SK Olympik Mělník
2' Antonín Hrdina (Martin Směřička)
11' Martin Směřička (Antonín Hrdina)
13' Jiří Novotný (Martin Brychta)
19' Jiří Novotný (Martin Brychta)
28' Jan Homola (Martin Směřička)
31' Vojtech Turek
35' Jan Lištván (Jan Žežulka)
36' Ondřej Míča
30' Michal Babovák (Josef Gabčo)
39' Marek Malák (David Surmaj)
FK ERA-PACK Chrudim29.09. 20:00
4:1
Nejzbach Vysoké Mýto
11' Martin Doša (Roman Mareš)
20' Tomáš Koudelka
26' David Drozd (Tomáš Koudelka)
40' Martin Doša
28' Michal Jiráský
Svarog FC Teplice29.09. 20:00
8:2
Helas Brno
15' David Černý (Jiří Baran)
15' Jean Carlos ( Borges)
18' David Černý
21' Tomáš Künzl (David Černý)
35' Jean Carlos (Vladimir Jemeljanov)
37' Jiří Baran (Edilson Nene)
38' David Černý (Martin Kulhánek)
38' Jiří Baran (Martin Kulhánek)
27' Jakub Sznapka (Jan Ovčačík)
30' Jan Ovčačík (Patrik Lidmila)
SK Interobal Plzeň29.09. 20:00
7:2
AC Gamaspol Jeseník
6' Tomáš Vnuk (Zdeněk Sláma)
15' Tomáš Vnuk (Michal Holý)
26' Jan Křemen (Michal Holý)
30' Tomáš Vnuk
31' Michal Štrajt (Jan Křemen)
33' Michal Štrajt
40' Karel Rozboud (Tomáš Vnuk)
5' David Marcinov (Jan Vavrač)
14' Radim Vavrušák
FC Démoni Česká Lípa29.09. 20:30
3:3
SKP Ocel Třinec
8' Martin Švec (Milen Kirov)
19' Tomáš Fichtner (Miroslav Rott)
25' Tomáš Fichtner
5' Lukáš Baron
16' Radek Polášek (Lukáš Baron)
18' Jan Blahut (Filip Przyczko)
AC Sparta Praha01.10. 20:00
3:1
Gardenline Litoměřice
1' Wilde ( Amadeu)
24' Gustavo Steinwandter ( Marcelo)
30' Marcelo ( Pimpolho)
26' Matouš Kubelka (Lukáš Krok)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 4 4 0 0 19:6 12 V V V
2. 4 3 1 0 16:11 10 V V V
3. 4 3 0 1 21:8 9 V V V
4. 4 3 0 1 21:11 9 V P V
5. 4 2 1 1 18:13 7 P V V
6. 4 2 1 1 14:10 7 V R P
7. 4 2 0 2 15:13 6 P V P
8. 4 1 0 3 7:16 3 P P P
9. 4 1 0 3 7:18 3 V P P
10. 4 0 2 2 12:15 2 P R R
11. 4 0 1 3 8:23 1 P P R
12. 4 0 0 4 8:22 0 P P P

Týmu Svarog Teplice budou po skončení soutěže odečteny 3 body

Příští kolo
01.12.18:30SlaviaČ. Lípa
08.12.19:30HelasNejzbach VM
08.12.20:00PlzeňSparta
08.12.20:00TepliceGardenline
08.12.20:00ERA-PACKTřinec
08.12.20:00MělníkJeseník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace