VARTA futsal liga

7. kolo

Aktuální zápasy
FK ERA-PACK Chrudim26.10. 20:10
7:0
Svarog FC Teplice
9' Max ( Felipe)
11' Matěj Slováček (Tomáš Koudelka)
15' Max ( Felipe)
24' Max ( Max)
31' Felipe (Lukáš Rešetár)
32' Lukáš Rešetár ( Max)
38' Michal Mareš ( Felipe)
Helas Brno27.10. 19:30
2:6
AC Sparta Praha
16' Jan Ovčačík (Vojtěch Cupák)
38' Jan Ovčačík (Pavel Outrata)
7' Marcelo ( Wilde)
11' Pimpolho (Ondřej Vahala)
17' Azem Brahimi ( Wilde)
28' Ondřej Vahala ( Marcelo)
39' Wilde (Azem Brahimi)
40' Wilde (Azem Brahimi)
SKP Ocel Třinec27.10. 20:00
1:8
SK Slavia Praha
27' Filip Przyczko (Jan Blahut )
13' Jan Homola (Antonín Hrdina)
14' Vojtech Turek (Martin Brychta)
24' Jiří Novotný
33' Antonín Hrdina (Václav Kubíček)
36' Djokica Aršovski
39' Ondřej Míča (Martin Směřička)
40' Vojtech Turek (Martin Směřička)
40' Daniel Hájek (Jiří Novotný)
AC Gamaspol Jeseník27.10. 20:00
4:4
Gardenline Litoměřice
13' Patrik Plhák
16' Patrik Plhák
27' David Macura (Marek Kozelský)
39' Martin Furik (Patrik Plhák)
7' Lukáš Krok (Petr Tichý)
8' Douglas Graciano (Michal Kovács)
24' Vagnao (Michal Kovács)
26' Vagnao (Michal Kovács)
Nejzbach Vysoké Mýto27.10. 20:00
3:1
FC Démoni Česká Lípa
20' Roman Michalec (Petr Vladyka)
32' David Novák (Václav Sklenář)
35' Václav Sklenář
6' Ondřej Havrda
SK Olympik Mělník27.10. 20:00
6:13
SK Interobal Plzeň
4' Martin Koubek (Josef Gabčo)
8' Dominik Zdržálek
13' Matěj Sváta (Josef Gabčo)
15' Josef Gabčo (Michal Jenč)
24' Josef Gabčo (Matěj Sváta)
28' Josef Gabčo (Dominik Zdržálek)
10' Tomáš Vnuk (Michal Holý)
12' Tomáš Abrham (Zdeněk Sláma)
12' Michal Holý
14' Tomáš Abrham (Jan Havel)
15' Michal Štrajt
17' Zdeněk Sláma (Václav Koc)
21' Tomáš Abrham (Tomáš Štverák)
22' Tomáš Abrham (Jan Křemen)
33' Tomáš Vnuk (Jan Křemen)
34' Tomáš Vnuk (Tomáš Štverák)
35' Jan Křemen (Tomáš Vnuk)
39' Tomáš Vnuk
40' Jan Křemen (Tomáš Vnuk)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 7 7 0 0 38:10 21 V V V
2. 7 6 0 1 38:16 18 V V V
3. 7 5 0 2 35:19 15 P P V
4. 7 4 2 1 25:17 14 V V R
5. 7 4 0 3 30:24 12 P V P
6. 7 4 0 3 23:21 12 V P V
7. 7 4 0 3 23:24 12 V V V
8. 7 1 3 3 16:20 6 R P P
9. 7 1 2 4 15:27 5 R P R
10. 7 1 0 6 16:30 3 P V P
11. 7 1 0 6 20:42 3 P P P
12. 7 0 1 6 12:41 1 P P P

Týmu Svarog Teplice budou po skončení soutěže odečteny 3 body

Příští kolo
11.01.20:00VŠB OstravaERA-PACK
11.01.20:00PlzeňMělník
11.01.20:30Č. LípaLiberec
11.01.20:30TepliceHelas
12.01.15:00SlaviaSparta
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace