1. FUTSAL liga

9. kolo

Aktuální zápasy
Helas Brno10.11. 19:30
5:4
SKP Ocel Třinec
14' Jiří Mužík (Ivan Lacko)
17' Ivan Šarkózy (David Cupák)
18' Ivan Šarkózy
18' Jiří Mužík
29' Jiří Mužík (Jan Ovčačík)
7' David Kantor (Filip Przyczko)
7' Radek Polášek (Jan Opluštil)
12' Filip Buryan (Jan Blahut )
25' Jan Opluštil (Radek Polášek)
AC Gamaspol Jeseník10.11. 20:00
5:7
SK Slavia Praha
5' David Marcinov (Vladimír Novák)
12' David Macura (Jiří Mráz)
34' Patrik Plhák (Jiří Mráz)
36' David Marcinov
40' David Marcinov (Jan Vavrač)
4' Martin Brychta (Jan Homola)
9' Martin Brychta (Jan Homola)
11' Martin Směřička
27' Jiří Novotný (Ondřej Míča)
36' Jan Homola (Antonín Hrdina)
39' Jiří Novotný
40' Jan Homola
Nejzbach Vysoké Mýto10.11. 20:00
5:4
Gardenline Litoměřice
11' Michal Jiráský (Václav Sklenář)
25' David Novák (Jaroslav Kubát)
26' Martin Šabata (David Jošt)
33' David Novák (Jaroslav Kubát)
36' Roman Michalec (Libor Gerčák)
7' Petr Zapletal (Michal Kovács)
20' Michal Kovács
36' Rodrigo Taverna
40' Rodrigo Taverna
SK Olympik Mělník10.11. 20:00
6:9
AC Sparta Praha
2' Dominik Šup (Michal Babovák)
14' Dominik Zdržálek (Dominik Šup)
20' Dominik Šup
29' Dominik Zdržálek (Patrik Mažári)
36' Dominik Šup (Marek Malák)
37' Pavel Šuba (Marek Malák)
2' Wilde ( Marcelo)
12' Wilde ( Amadeu)
19' Wilde ( Gustavo Steinwandter)
23' Amadeu ( Marcelo)
26' Wilde ( Amadeu)
34' Wilde ( Marcelo)
37' Diego Fogaca ( Wilde)
38' Marcelo (Ondřej Vahala)
40' Wilde ( Marcelo)
Svarog FC Teplice10.11. 20:00
4:9
SK Interobal Plzeň
13' Jean Carlos (Edilson Nene)
27' Václav Vyleta
30' Tomáš Künzl (Edilson Nene)
31' Jiří Baran (Tomáš Künzl)
14' Jan Havel (Zdeněk Sláma)
18' Michal Holý (Tomáš Štverák)
22' Tomáš Vnuk (Tomáš Štverák)
28' Tomáš Vnuk (Michal Holý)
29' Tomáš Vnuk (Tomáš Štverák)
31' Jan Křemen (Tomáš Vnuk)
36' Michal Štrajt (Jan Křemen)
38' Tomáš Abrham
39' Tomáš Štverák
FC Démoni Česká Lípa10.11. 20:30
1:6
FK ERA-PACK Chrudim
14' Tomáš Fichtner
4' Felipe (Roman Mareš)
12' Tomáš Koudelka (Olexandr Sorokin)
30' David Drozd (Tomáš Koudelka)
32' Matěj Slováček (Olexandr Sorokin)
34' Pavel Drozd (Matěj Slováček)
40' Matěj Slováček (Tomáš Koudelka)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 9 8 1 0 46:13 25 V R V
2. 9 8 1 0 50:26 25 V V V
3. 9 6 2 1 48:26 20 V R V
4. 9 5 0 4 45:35 15 V P V
5. 9 5 0 4 40:38 15 P V P
6. 9 5 0 4 29:30 15 V P V
7. 9 4 2 3 31:26 14 R P P
8. 9 3 0 6 25:36 9 P V V
9. 9 1 2 6 21:39 5 R P P
10. 9 1 1 7 21:47 4 P V P
11. 8 0 3 5 15:30 3 P P P
12. 8 1 0 7 26:51 3 P P P

Týmu Svarog Teplice budou po skončení soutěže odečteny 3 body

Příští kolo
01.12.18:30SlaviaČ. Lípa
08.12.19:30HelasNejzbach VM
08.12.20:00PlzeňSparta
08.12.20:00TepliceGardenline
08.12.20:00ERA-PACKTřinec
08.12.20:00MělníkJeseník
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace