VARTA futsal liga

10. kolo

Aktuální zápasy
SKP Ocel Třinec14.11. 20:30
2:7
Nejzbach Vysoké Mýto
29' David Kantor (Radek Polášek)
39' Jan Opluštil (Radek Polášek)
15' David Novák (Václav Sklenář)
15' Petr Vladyka (David Jošt)
18' Michal Jiráský
24' Michal Jiráský (Václav Sklenář)
32' Libor Gerčák
33' Václav Sklenář (Libor Gerčák)
39' Šimon Štanglica (Pavel Novotný)
AC Gamaspol Jeseník17.11. 20:00
3:8
Helas Brno
7' Jan Vavrač (Jakub Řezníček)
23' Martin Furik (Jan Vavrač)
39' David Macura (Jan Vavrač)
1' Jiří Mužík (Ivan Šarkózy)
7' Ivan Lacko (Ivan Šarkózy)
10' Jiří Mužík (Ivan Šarkózy)
14' David Cupák (Ivan Lacko)
22' Jiří Mužík (Ivan Šarkózy)
26' Pavel Outrata (Jan Ovčačík)
27' Jan Ovčačík
36' Pavel Outrata
FC Démoni Česká Lípa17.11. 20:30
4:7
Svarog FC Teplice
28' Stanislav Bejda (Milan Bialek)
34' Stanislav Bejda (Tomáš Fichtner)
35' Tomáš Fichtner (Stanislav Bejda)
40' Stanislav Bejda
15' Martin Kulhánek (Tomáš Künzl)
16' David Černý (Martin Kulhánek)
17' David Černý (Jean Carlos)
19' Jiří Baran (Tomáš Künzl)
26' Jean Carlos (Vladimir Jemeljanov)
38' Borges (David Černý)
40' David Černý
Gardenline Litoměřice17.11. 20:30
3:1
SK Olympik Mělník
4' Rodrigo Taverna (Michal Kovács)
17' Radek Hrdý (Michal Kovács)
24' Michal Kovács
31' Josef Gabčo
SK Slavia Praha18.11. 13:00
5:6
SK Interobal Plzeň
18' Antonín Hrdina (Jan Lištván)
19' Martin Směřička (Antonín Hrdina)
21' Antonín Hrdina (Jan Lištván)
22' Jan Homola (Martin Směřička)
29' Djokica Aršovski (Jiří Novotný)
1' Tomáš Vnuk (Michal Holý)
2' Tomáš Vnuk (Tomáš Štverák)
5' Tomáš Štverák (Michal Holý)
21' Tomáš Štverák (Michal Holý)
36' Tomáš Štverák (Michal Holý)
39' Michal Holý (Tomáš Vnuk)
AC Sparta Praha19.11. 20:00
2:7
FK ERA-PACK Chrudim
32' Amadeu ( Pimpolho)
33' Marcelo
17' Roman Mareš ( Max)
20' Max
22' David Drozd ( Max)
26' Max
29' Martin Doša ( Max)
33' Max
38' Martin Doša
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 10 9 1 0 53:15 28 R V V
2. 10 8 1 1 55:27 25 R V V
3. 10 6 0 4 52:36 18 P V P
4. 10 6 0 4 47:42 18 V P V
5. 10 6 0 4 36:32 18 P V V
6. 10 6 0 4 39:38 18 V V P
7. 10 5 2 3 34:27 17 P P V
8. 10 4 0 6 33:39 12 V V V
9. 10 2 3 5 28:36 9 P P V
10. 10 1 2 7 24:47 5 P P P
11. 10 1 1 8 23:54 4 V P P
12. 10 1 0 9 30:61 3 P P P

Týmu Svarog Teplice budou po skončení soutěže odečteny 3 body

Příští kolo
11.01.20:00VŠB OstravaERA-PACK
11.01.20:00PlzeňMělník
11.01.20:30Č. LípaLiberec
11.01.20:30TepliceHelas
12.01.15:00SlaviaSparta
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace