VARTA futsal liga

11. kolo

Aktuální zápasy
Helas Brno24.11. 19:30
8:4
SK Slavia Praha
2' Ivan Šarkózy (David Cupák)
14' Jan Ovčačík (Pavel Outrata)
25' Vojtěch Cupák (David Cupák)
27' Pavel Outrata (David Cupák)
30' David Cupák (Ivan Šarkózy)
33' Jan Ovčačík
38' Ivan Lacko (Ivan Šarkózy)
38' Pavel Outrata (David Cupák)
19' Jan Homola (Ondřej Míča)
29' Martin Směřička (Jan Homola)
32' Jan Lištván (Martin Směřička)
39' Djokica Aršovski (Ivan Krstevski)
AC Gamaspol Jeseník24.11. 20:00
0:5
Nejzbach Vysoké Mýto
17' Petr Vladyka (Roman Michalec)
18' Michal Jiráský (Jaroslav Kubát)
21' Roman Michalec (Martin Šabata)
33' Roman Michalec (Jakub Vágner)
37' Jan Špinar
SK Olympik Mělník24.11. 20:00
6:1
SKP Ocel Třinec
9' Marek Malák (Matěj Sváta)
20' Dominik Šup (Marek Malák)
23' Josef Gabčo (David Surmaj)
27' Dominik Šup (David Surmaj)
38' Dominik Šup (Marek Malák)
40' Dominik Zdržálek (Patrik Mažári)
21' Radek Polášek (Jan Opluštil)
FK ERA-PACK Chrudim24.11. 20:00
4:1
Gardenline Litoměřice
17' Max ( Felipe)
24' Olexandr Sorokin ( Max)
36' David Drozd
40' Max
11' Lukáš Krok (Johan Vavrek)
Svarog FC Teplice24.11. 20:00
3:6
AC Sparta Praha
23' Jiří Baran (David Černý)
26' Edilson Nene (David Černý)
40' Tomáš Künzl (David Černý)
9' Marcelo ( Amadeu)
11' Michal Belej ( Pimpolho)
14' Marcelo ( Amadeu)
19' Azem Brahimi ( Marcelo)
40' Diego Fogaca
40' Michal Belej
SK Interobal Plzeň24.11. 20:00
6:0
FC Démoni Česká Lípa
6' Tomáš Štverák (Michal Holý)
7' Tomáš Štverák (Tomáš Vnuk)
12' Tomáš Vnuk (Michal Holý)
31' Michal Holý
35' Tomáš Štverák (Michal Holý)
39' Tomáš Štverák (Michal Holý)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 11 10 1 0 57:16 31 V V V
2. 11 9 1 1 61:27 28 V V V
3. 11 7 0 4 41:32 21 V V V
4. 11 7 0 4 45:41 21 V P V
5. 11 6 0 5 56:44 18 V P P
6. 11 6 0 5 50:48 18 P V P
7. 11 5 2 4 35:31 17 P V P
8. 11 5 0 6 41:43 15 V V V
9. 11 2 3 6 28:42 9 P P V
10. 11 2 0 9 36:62 6 P V P
11. 11 1 2 8 24:52 5 P P P
12. 11 1 1 9 24:60 4 P P P

Týmu Svarog Teplice budou po skončení soutěže odečteny 3 body

Příští kolo
19.10.20:00VŠB OstravaSparta
19.10.20:00GardenlineHelas
19.10.20:00Uh. HradištěERA-PACK
19.10.20:30TepliceLiberec
19.10.20:30Č. LípaMělník
20.10.20:00PlzeňSlavia
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace