1. futsalová liga

15. kolo

Aktuální zápasy
Helas Brno05.01. 19:30
3:6
Svarog FC Teplice
25' Jiří Mužík (Ivan Šarkózy)
31' Tomáš Poul (Vojtěch Cupák)
40' Vojtěch Cupák (David Kubica)
2' Edilson Nene
3' Claudinho ( Borges)
14' Jean Carlos (Edilson Nene)
16' David Černý (Jiří Baran)
19' Jean Carlos
32' Edilson Nene ( Borges)
SK Olympik Mělník05.01. 20:00
5:4
SK Slavia Praha
6' Marek Malák (Dominik Zdržálek)
15' (V) Matěj Sváta
21' Tomáš Cabadaj (Matěj Sváta)
24' Patrik Mažári (Tomáš Cabadaj)
36' Patrik Mažári
38' David Surmaj (Jakub Němec)
2' Antonín Hrdina
5' Ondřej Míča (Martin Směřička)
14' Jan Lištván
17' Martin Směřička (Ondřej Míča)
30' Martin Směřička (Vítězslav Hrubý)
Nejzbach Vysoké Mýto05.01. 20:00
0:5
FK ERA-PACK Chrudim
13' Max (Roman Mareš)
23' Max ( Felipe)
37' Max (Tomáš Koudelka)
37' Felipe ( Max)
39' Lukáš Rešetár ( Max)
AC Gamaspol Jeseník05.01. 20:00
1:7
SK Interobal Plzeň
21' Martin Furik (Patrik Plhák)
4' Tomáš Štverák (Tomáš Vnuk)
18' Tomáš Štverák (Tomáš Vnuk)
21' Michal Štrajt (Jan Křemen)
23' Tomáš Štverák (Michal Holý)
27' Jan Křemen (Tomáš Vnuk)
28' Tomáš Štverák (Tomáš Vnuk)
30' Michal Štrajt
SKP Ocel Třinec05.01. 20:00
2:5
FC Démoni Česká Lípa
8' Jan Blahut (Filip Przyczko)
27' Lukáš Baron (Radek Polášek)
19' Tomáš Fichtner (Ondřej Havrda)
21' Miroslav Rott (Tomáš Fichtner)
26' Tomáš Fichtner (Ondřej Havrda)
27' Milen Kirov
28' Miroslav Rott
Gardenline Litoměřice05.01. 20:30
3:3
AC Sparta Praha
17' Rafael (Michal Kovács)
28' Radim Záruba (Lukáš Krok)
39' Anibal Amaro Vagner ( Rafael)
8' David Cupák (Martin Sop)
33' David Cupák (Azem Brahimi)
35' Michal Belej (Martin Sop)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 15 14 1 0 77:19 43 V V V
2. 15 11 2 2 71:44 35 V P R
3. 15 10 2 3 75:41 32 P V V
4. 15 10 0 5 55:45 30 V V P
5. 15 8 3 4 51:41 27 V R V
6. 15 8 0 7 71:66 24 V P V
7. 15 7 0 8 69:63 21 P V P
8. 15 6 0 9 52:59 18 V P P
9. 15 4 0 11 50:78 12 P P V
10. 15 2 3 10 37:63 9 P V P
11. 15 2 2 11 35:74 8 P V P
12. 15 1 1 13 32:82 4 P P P

Týmu Svarog Teplice budou po skončení soutěže odečteny 3 body

Příští kolo
26.01.20:00SlaviaTřinec
26.01.20:30SpartaHelas
07.02.20:30Č. LípaNejzbach VM
09.02.20:00PlzeňMělník
09.02.20:30GardenlineJeseník
09.02.20:30TepliceERA-PACK
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace