VARTA futsal liga

20. kolo

Aktuální zápasy
SK Slavia Praha23.02. 20:00
10:5
AC Gamaspol Jeseník
2' Vojtech Turek (Douglas Graciano)
3' Martin Brychta (Vítězslav Hrubý)
10' Vojtech Turek (Martin Brychta)
12' Vojtech Turek (Martin Brychta)
15' Douglas Graciano (Vojtech Turek)
16' Vojtech Turek (Martin Brychta)
30' Vítězslav Hrubý (Vojtech Turek)
32' Vojtech Turek (Martin Směřička)
35' Ondřej Míča (Martin Směřička)
40' Jan Homola (Vítězslav Hrubý)
7' Jan Vavrač
23' Jiří Mráz
25' Jan Vavrač
28' Jakub Řezníček (Jan Vavrač)
32' Patrik Plhák (David Marcinov)
SKP Ocel Třinec23.02. 20:00
6:1
Helas Brno
5' Jaroslav Hudzieczek (Denis Nieslanik)
14' Stanislav Potůček (Radim Badura)
23' Denis Nieslanik (Jaroslav Hudzieczek)
26' Filip Buryan (Filip Przyczko)
31' Martin Sikora
37' Lukáš Baron (Filip Buryan)
20' Milan Klimeš (Jan Ovčačík)
AC Sparta Praha23.02. 20:00
12:6
SK Olympik Mělník
3' Michal Belej (Azem Brahimi)
7' Michal Belej (Azem Brahimi)
10' Angellot (David Cupák)
16' Diego Fogaca (Michal Belej)
18' Michal Belej ( Pimpolho)
22' Martin Sop (Michal Belej)
22' David Cupák (Ondřej Vahala)
23' Michal Belej (David Cupák)
29' Diego Fogaca (Michal Belej)
32' Azem Brahimi ( Angellot)
35' Azem Brahimi (David Cupák)
39' Marcelo (Azem Brahimi)
14' Jiří Vokoun (Lukáš Stýblo)
16' Josef Gabčo (Tomáš Vobořil)
24' Tomáš Vobořil (František Sedláček)
30' Michal Buzek
34' Tomáš Vobořil
35' Michal Buzek
FK ERA-PACK Chrudim23.02. 20:00
11:0
FC Démoni Česká Lípa
5' Éverton ( Max)
10' Max (Martin Doša)
13' Max ( Éverton)
15' Pavel Drozd (David Drozd)
20' Éverton (Olexandr Sorokin)
22' Lukáš Rešetár (Olexandr Sorokin)
24' David Drozd (Martin Doša)
25' Max ( Éverton)
27' Lukáš Rešetár (Pavel Drozd)
38' Lukáš Rešetár (Pavel Drozd)
38' Max (Martin Doša)
SK Interobal Plzeň23.02. 20:00
9:3
Svarog FC Teplice
7' Zdeněk Sláma
18' Michal Holý (Jan Křemen)
22' Jan Křemen (Tomáš Vnuk)
23' Michal Holý (Tomáš Vnuk)
32' Tomáš Vnuk (Michal Holý)
37' Tomáš Vnuk
38' Dušan Künstner
39' Michal Štrajt
40' Tomáš Vnuk (Dušan Künstner)
12' Daniel Kasal (Daniel Klíma)
31' David Černý (Daniel Kasal)
40' Daniel Kasal (David Černý)
Gardenline Litoměřice23.02. 20:30
8:1
Nejzbach Vysoké Mýto
7' Rafael (Michal Kovács)
9' Two ( Vagnao)
14' Two ( Vagnao)
18' Fabricio (Radim Záruba)
25' Rodrigo Taverna (Lukáš Krok)
32' Lukáš Krok (Rodrigo Taverna)
36' Radim Záruba ( Rafael)
38' Rafael (Michal Kovács)
37' Šimon Štanglica (Jan Lištván)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 20 19 1 0 124:24 58 V V V
2. 20 15 1 4 102:56 46 V P V
3. 20 14 1 5 96:58 43 V V V
4. 20 13 3 4 91:46 42 V V V
5. 20 11 0 9 93:87 33 P V P
6. 20 11 0 9 66:73 33 V P P
7. 20 10 0 10 96:79 30 V P V
8. 20 7 0 13 63:87 21 P P P
9. 20 4 3 13 53:93 15 P P P
10. 20 5 0 15 65:117 15 P V P
11. 20 3 2 15 51:110 11 P V P
12. 20 2 1 17 43:113 7 P P V

Týmu Svarog Teplice budou po skončení soutěže odečteny 3 body

Příští kolo
27.04.17:00ERA-PACKSparta
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace