VARTA futsal liga

1. kolo

Aktuální zápasy
AC Sparta Praha04.09. 18:10
13:1
FTZS Liberec
4' Tomáš Drahovský (Michal Seidler)
6' Michal Seidler (Fouad Amrani)
7' Pimpolho (Tomáš Drahovský)
9' Tihomir Novak (Michal Seidler)
15' Tomáš Drahovský (Fouad Amrani)
17' Antonín Hrdina (Michal Seidler)
19' Michal Seidler (Tomáš Drahovský)
22' Tomáš Drahovský (Michal Seidler)
23' Michal Seidler (Tomáš Drahovský)
25' Kritijan Grbeša (Tomáš Drahovský)
27' Antonín Hrdina
35' Kritijan Grbeša
39' Fouad Amrani (Tihomir Novak)
25' Milan Soukup (Jiří Šisler)
SK Slavia Praha07.09. 20:00
7:3
Helas Brno
8' Uroš Krasnić (Ivan Krstevski)
9' Marko Pršić (Igor Leovski)
17' Marko Pršić (Ivan Krstevski)
19' Marko Pršić
30' Marko Pršić (Igor Leovski)
36' Uroš Krasnić
36' Marko Pršić (Nenad Veljkovič)
18' Zbyněk Špička
33' Jakub Sznapka (David Kubica)
34' Jiří Mužík (Jakub Sznapka)
SK Interobal Plzeň07.09. 20:00
4:8
FK ERA-PACK Chrudim
1' Tomáš Vnuk (Michal Holý)
12' Tomáš Abrham (Michal Kovács)
16' Michal Kovács
40' Lukáš Rešetár (Michal Bartůněk)
1' Éverton (Antônio Bagatini)
2' David Drozd (Tomáš Koudelka)
7' Tomáš Koudelka
18' Antônio Bagatini
23' Pavel Drozd (David Drozd)
29' Pavel Drozd
30' Éverton (Roman Mareš)
32' Martin Doša (Antônio Bagatini)
VŠB TU Ostrava07.09. 20:00
1:3
Bazooka CF Uherské Hradiště
22' Ondřej Kyselák (Jakub Petr)
1' Lukáš Křivánek
4' Martin Janečka (Lukáš Křivánek)
17' Jan Šipka (Lukáš Křivánek)
Svarog FC Teplice07.09. 20:30
6:2
SK Olympik Mělník
6' Edilson Nene (Joao Jairo)
13' Claudinho
32' Edilson Nene (Jiří Novotný)
34' David Černý (Joao Jairo)
39' David Černý ( Claudinho)
40' Claudinho (David Černý)
17' Vladimir Jemeljanov (Dominik Zdržálek)
37' Jiří Vokoun
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 1 1 0 0 13:1 3 V
2. 1 1 0 0 8:4 3 V
3. 1 1 0 0 7:3 3 V
4. 1 1 0 0 6:2 3 V
5. 1 1 0 0 3:1 3 V
6. 0 0 0 0 0:0 0
7. 1 0 0 1 1:3 0 P
8. 1 0 0 1 4:8 0 P
9. 1 0 0 1 3:7 0 P
10. 1 0 0 1 2:6 0 P
11. 1 0 0 1 1:13 0 P
Příští kolo
11.01.20:00VŠB OstravaERA-PACK
11.01.20:00PlzeňMělník
11.01.20:30Č. LípaLiberec
11.01.20:30TepliceHelas
12.01.15:00SlaviaSparta
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace