VARTA futsal liga

2. kolo

Aktuální zápasy
Bazooka CF Uherské Hradiště14.09. 20:00
4:2
Gardenline Litoměřice
15' Lukáš Křivánek (Patrik Levčík)
16' Lukáš Křivánek
35' Martin Janečka
39' Ondřej Čtvrtníček
6' Lukáš Krok (Michal Jiráský)
32' Vítězslav Hrubý ( Fabricio)
FK ERA-PACK Chrudim14.09. 20:00
11:2
VŠB TU Ostrava
1' Matěj Slováček (Tomáš Koudelka)
3' Antônio Bagatini (Matěj Slováček)
11' Martin Doša (Roman Mareš)
12' Martin Doša ( Éverton)
13' Antônio Bagatini (Martin Doša)
16' Pavel Drozd (David Drozd)
17' Pavel Drozd (David Drozd)
20' Roman Mareš ( Éverton)
23' Pavel Drozd (Tomáš Koudelka)
28' Tomáš Koudelka (Michal Mareš)
39' Martin Doša ( Éverton)
10' Václav Chromečka (Adam Černohorský)
30' Václav Chromečka (Jakub Petr)
SK Olympik Mělník14.09. 20:00
4:2
SK Interobal Plzeň
8' Tomáš Cabadaj (Dominik Šup)
13' Dominik Zdržálek (Dominik Šup)
36' Jiří Vokoun
39' Jiří Vokoun
29' Michal Holý
39' Tomáš Abrham (Tomáš Vnuk)
FTZS Liberec16.09. 19:30
7:3
FC Démoni Česká Lípa
10' Jakub Žoček (Pavel Bernát)
17' Jiří Šisler (Pavel Bína)
18' Jakub Krasnický (Pavel Bernát)
19' Aleš Benek (Jakub Žoček)
23' Pavel Bernát
26' Milan Soukup (Jakub Žoček)
36' Jiří Šisler
7' Ondřej Havrda (Miroslav Rott)
15' Miroslav Rott (Tomáš Fichtner)
40' Matouš Kubelka (Milan Bialek)
Helas Brno17.09. 19:30
4:5
Svarog FC Teplice
11' Vojtěch Cupák (Tomáš Poul)
21' Tomáš Poul (Lukáš Matyska)
22' Robin Štolba (Dominik Urbančok)
28' Lukáš Matyska (Tomáš Poul)
1' Claudinho
5' Jiří Baran (Tomáš Vobořil)
11' Jiří Baran (Tomáš Vobořil)
17' Jiří Baran (David Černý)
30' Edilson Nene (Antonio Jeronimo)
AC Sparta Praha12.10. 18:10
3:1
SK Slavia Praha
16' Michal Seidler (Kritijan Grbeša)
24' Michal Seidler (Tomáš Drahovský)
25' Antonín Hrdina (Jean Carlos)
26' Martin Směřička ( Dodo)
Tabulka
místo mužstvo zápasy výhry remízy prohry skóre body forma
1. 2 2 0 0 16:2 6 V V
2. 2 2 0 0 19:6 6 V V
3. 2 2 0 0 11:6 6 V V
4. 2 2 0 0 7:3 6 V V
5. 2 1 0 1 8:6 3 V P
6. 2 1 0 1 6:8 3 P V
7. 2 1 0 1 8:16 3 P V
8. 2 0 1 1 4:6 1 R P
9. 2 0 1 1 5:9 1 R P
10. 2 0 0 2 7:12 0 P P
11. 2 0 0 2 6:12 0 P P
12. 2 0 0 2 3:14 0 P P
Příští kolo
19.10.20:00VŠB OstravaSparta
19.10.20:00GardenlineHelas
19.10.20:00Uh. HradištěERA-PACK
19.10.20:30TepliceLiberec
19.10.20:30Č. LípaMělník
15.11.20:15PlzeňSlavia
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace